Loebs uzvar Montekarlo

Info: esports.lv

Par Montekarlo rallija uzvarētāju šodien tika kronēts “Citroen” komandas pilots Sebastians Loebs, kurš par divām minūtēm un 34 sekundēm apsteidza ”Ford” komandas pilotu Miko Hirvonenu.

Šodien pilotiem bija jāaizvada pieci ātrumposmi, no kuriem pēdējais risinājās Monako trasē. Jau pirms pēdējās dienas ātrumposmiem varēja secināt, ka, ja līderi nepieļauj kļūdas, tad viņus praktiski nevar noķert, taču cīņa par trešo vietu gan solījās būt sīva.

Pēc vakardienas ceturtās vietas ieguvējs Fransuā Duvāls no trešās vietas atpalika par 20 sekundēm. Jau šīs dienas pirmo posmu Duvāls iesāka ļoti labi, jo Atkinsonam atvinnēja uzreiz 12 sekundes. Arī nākamajā tika atgūtas četras sekundes un pārsvars no 20 sekundēm saruka līdz četrām. Tikmēr abi līderi īpaši neriskēja un brauca piesardzīgā tempā.

17.ātrumposms bija 22 kilometrus garš, un tiešo tajā zināmā mērā varēja izšķirties šī rallija trešās vietas liktenis. Šajā posmā uzvarēja Duvāls, taču otrais, zaudējot viņam tikai 0,5 sekundes, bija Atkinsons.

Sākoties pēdējam 2,7 kilometrus garajam posmam bija skaidrs, ka pirmais paliks Loebs, bet otrais būs ”Ford” komandas pilots Hirvonens. Atklāts palika jautājums, kurš ierindosies trešajā vietā, jo trešo vietu no ceturtās šķīra tikai 1,1 sekunde. Lai arī kā centās Duvāls, tas viņam neizdevās, jo šo ātrumposmu viņi ar Atkinsonu veica vienādā laikā, kas nozīmēja to, ka trešo vietu izcīna ”Subaru” komandas pilots Atkinsons.

Piekto vietu izcīnīja otrs ”Subaru” komandas pilots Peters Solbergs, bet sestais palika Džidži Galli, kurš pārstāv ”Stobart” komandu.

Nākamais WRC posms jau pēc divām nedēļām norisināsies Zviedrijā, kur pilotiem piesnigušajos ceļos būs jārāda sava meistarība.