Loebs līderis, Sordo un Latvala izstājās

Info: acm.mc
Foto: rallye-info.com

Arī pēc trešās Montekarlo rallija dienas joprojām pārliecinošā vadībā ir „Citroen” komandas pilots Sebastians Loebs, bet viņa komandas biedrs Danijs Sordo vakar bija spiests izstāties.

Vakar, tāpat kā piektdien, pilotiem bija jāveic seši ātrumposmi. Kā jau ierasts, ātrākie bija „Citroen” komandas piloti – pirmajā dienas posmā uzvarēja Sordo, bet otrajā Loebs. Taču tad nāca liktenīgais 11.ātrumposms, kurā bija spiests izstāties otrās vietas ieguvējs Sordo, jo viņa „Citroen” automašīnai sākās problēmās ar dzinēju.

Tas nozīmēja, ka uz otro vietu pakāpās Hirvonens, taču līdz Loebam viņam ir ļoti tālu. „Loebs priekš mums ir pārāk ātrs. Mēs negribam riskēt, tāpēc brauksim tā, lai saglabātu savu pozīciju. Ar mašīnu viss ir kārtībā, taču mūs vēl sagaida gari un smagi ātrumposmi,” saka Hirvonens.

12.ātrumposmā arī „Ford” komandas pilots Hirvonens, kuram radās problēmas ar mašīnas piekari, bija spiests izstāties. Jau nākamajā ātrumposmā gandrīz savu trešo vietu pazaudēja „Subaru” komandas pilots Atkinsons, kurš starp piekto un sesto kilometru izlidoja no trases, taču tas viņam netraucēja finiša līniju sasniegt viss ātrāk. Savu tuvāko sekotāju Duvālu viņš šajā ātrumposmā apsteidza par septiņām sekundēm.

„Es tiešām izbaudu šo rallija atmosfēru,” saka Loebs. „Mēs esam priekšā „Ford” komandai un tas ir pats galvenais.”

Arī dienas pēdējā ātrumposmā nekas vairs būtiski nemainījās un visi vadošie piloti saglabāja savas pozīcijas. Visinteresantākā cīņa varētu izvērsties starp „Stobart” komandas braucēju Duvālu un Atkinsonu, kurus šķir tikai 20 sekundes, bet spēles likme – trešā vieta.

Montekarlo rallija rezultāti pēc trešās dienas:
1. S.Loebs 2:50:38,8
2. M.Hirvonens + 2:10,6
3. K.Atkinsons + 3:02,6
4. F.Duvāls + 3:22,7
5. P.Solbergs + 4:11,8
6. Dž.Galli + 7:39,7
7. Ž.M.Kuo + 8:19,7
8. P.-G.Andersons + 9:31,8

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *