Loebs saglabā vadību Montekarlo rallijā

Info: wrc.com
Foto: motorsport.com

Arī pēc otrās dienas vadību Montekarlo rallijā saglabā “Citroen” komandas pilots Sebastians Loebs, kurš tagad par 56 sekundēm apsteidz savu komandas biedru Daniju Sordo.

Ja ceturtdienas ātrumposmi pilotiem bija kā neliela ieskriešanās, tad piektdien sportistiem priekšā bija seši smagi un grūti ātrumposmi. Jau pašā pirmajā 29 kilometrus garajā posmā visātrākais bija Loebs, kurš par astoņām sekundēm apsteidza Sordo, bet par 10 sekundēm „Ford” komandas pilotu Miko Hirvonenu. Nākamajā ātrumposmā ātrākais bija Sordo, taču viņa pārsvars pār Loebu bija tikai 2,7 sekundes. Trešais atkal bija Hirvonens, bet ceturtais – „Subaru” komandas pilots Peters Solbergs. Dienas trešajā ātrumposmā ātrākais bija Loebs, kura pārsvars pēc nobrauktiem pieciem ātrumposmiem pār savu komandas biedru pieauga līdz 23, 5 sekundēm.

Dienas otrajā pusē bija atkārtoti jāveic pirmie trīs ātrumposmi, kuros tehniskas problēmas sāka vajāt Sordo, kurš tādejādi atkrita no vadošajām pozīcijām – spāņu pilots divas reizes bija ceturtais, bet vienu reizi piektais. Visas trīs reizes uzvarēja Loebs, savu pārsvaru pār komandas biedru palielinot jau līdz 56 sekundēm.

Trešajā vietā pēc otrās rallija dienas ir Hirvonens, bet ceturtajā vietā “Subaru” komandas pilots Kriss Atkinsons, kuram cieši uz papēžiem min “Stobart” komandas braucējs Fransuā Duvāls, no austrālieša atpaliekot tikai par sešām sekundēm.

Jāatzīmē, ka teicama šī diena padevās otram „Ford” komandas pilotam Jari-Mati Latvalam, kurš no savas 15. vietas spēja pakāpties jau uz devīto pozīciju.

Šodien pilotiem būs jāveic atkal seši smagi un grūti ātrumposmi, kuros, iespējams, jau varētu noskaidroties Montekarlo rallija uzvarētājs.

Montekarlo rallija rezultāti pēc otrās dienas:
1. S.Loebs 1:36:44.9
2. D.Sordo + 56,6
3. M.Hirvonens + 1:22,8
4. K.Atkinsons + 2:28,6
5. F.Duvāls + 2:42,6
6. P.Solbergs + 3:09,6
7. Dž.Galli + 5:21,1
8. Ž.M.Kuo + 5:27,9
9. J.M.Latvala 6:55,8
10 H.Solbergs +6:55,8

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *