Loebs: Sardīnijā centīšos atgūt zaudēto

Info: crash.net
Foto: rallye-info.com

Jau rīt pasaules labāki rallija braucēji startēs WRC rallija sestajā posmā, kurš, kā zināms, norisināsies Itālijā – Sardīnijā. Līderis pēc pirmajiem pieciem posmiem ir Miko Hirvonens, kurš par pieciem punktiem apsteidz Sebastianu Loebu.

Iepriekšējā posmā, kurš norisinājās Jordānijā, uzvaru izcīnīja Miko Hirvonens no „Ford” komandas. Sākotnēji līderis bija franču sportists Loebs, taču, dodoties uz 12. ātrumposmu, Loebs nepārredzamā līkumā saskrējās ar „Citroen” komandas pilotu Rautenbahu, kā rezultātā abi piloti izstājās.

To izmantoja Hirvonens, kurš uzvarēja un no piecu punkta deficīta panāca sev piecu punktu pārsvaru. „Esmu pirmais, kas piektdien dosies trasē, tāpēc tas nav pārāk labi šajā rallijā, jo man būs jāattīra trase,” domā Hirvonens. „Taču es neuztraukšos par to. Galvenais piektdien atrast pareizo ātrumu un ritmu. Šis ir viens no maniem mīļākajiem rallijiem, un pagājušajā gadā es te izcīnīju otro vietu. Šogad gribu stāvēt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena.”

Nedaudz savādākā garastāvoklī uz Sardīniju devās Loebs, kuram tagad ir jācenšas apsteigt somu braucēju. „Mūsu nelaimes gadījums Jordānijas rallijā ir jau aiz muguras,” uzskata Loebs. „Jordānijā ieradāmies ar piecu punktu pārsvaru, taču, dodoties prom no turienes, mēs jau esam iedzinēji, jo Hirvonenam tagad zaudējam jau piecus punktus, tāpēc Sardīnijā centīšos atgūt zaudēto.”

„Ir svarīgi braukt mierīgi un bez kļūdām,” saka Atkinsons, kurš čempionāta kopvērtējumā ieņem trešo vietu. „Sardīnijas rallijā ceļi ir tehniski un šauri, taču tas ir rallijs, kurš man patīk. Šis ir mans ceturtais rallijs Itālijā un otrais kopā ar savu stūrmani, tāpēc raugos uz šo ralliju ļoti optimistiski.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *