Kubica turpinās braukt rallijā, pirmajam posmam WRC klasē jau 16 pieteikumi

Poļu autosportists Roberts Kubica daļēji kliedējis baumas par iespējamo aiziešanu no rallija, jo pieteicies nākamās WRC sezonas pirmajam posmam.

Kubica dalībai nākošās sezonas Montekarlo rallijā pieteicies ar “Ford Fiesta RS WRC” automobili, ko pilotēja jau šogad. Pašlaik gan nav zināms, kuras komandas sastāvā polis startēs – iespējams, mašīnu apkalpos “M-Sport” rūpnīca, bet varbūt tā tomēr būs itāļu vienība “A-Style”.

Kā zināms, nesen Kubica ar “A-Style” palīdzību ārpus pasaules rallija čempionāta uzvarēja Moncas rallijā, kā arī “Bettega Memorial” rallijsprintā.

Tiesa, šobrīd aizvien nav skaidrības par Kubicas plāniem attiecībā uz pārējo sezonu. Teorētiski viņš varētu paziņot arī par pāriešanu uz kādu citu čempionātu, tomēr pieteikuma iesniegšana uz Montkarlo ralliju liecina, ka viņš tomēr varētu palikt rallijā.

Montekaro rallijs norisināsies no 22. līdz 25. janvārim.

Lai gan šobrīd vēl nav zināmi visi dalībnieki, daļa no tiem jau ir paziņoti. Ar “Citroen DS3 WRC” mašīnām startēs Sebastjans Lēbs, Kriss Mīke, Madss Ostbergs, Sebastjans Šardonē un Re Feliss, spēcīgos “Volkswagen Polo R WRC” pilotēs Sebastjans Ožjē, Jari-Mati Latvala un Andreass Mikelsens, ar “Hyundai i20 WRC” cīņā dosies Tjerī Noivils un Danijs Sordo, bet “Ford Fiesta RS WRC” būs ne vien Kubicas, bet arī Ota Tanaka, Elfina Evansa, Braiena Bufjē, Lorenco Bertelli un Žana-Mišela Raū rīcībā.

Šobrīd tās jau ir 16 ekipāžas, kas pasaules čempionāta pirmajā posmā brauks ar WRC tehniku. Tomēr saraksts varētu papildināties.

Info: wrc.com / autosport.com / ewrc.cz
Foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *