V.Grjazinam atkal pjedestāls, bet ledus sacīkšu sezonu nolemts pārtraukt

Vasīlijam Grjazinam atkal izdevies kāpt uz pjedestāla “Trophee Andros” čempionāta posmā, tomēr atlikušajā sezonas daļā ne viņš, ne brālis Nikolajs nedomā startēt šajās ledus sacīkstēs.

Sezonas trešais posms notika “Alpe d’Heuz” trasē un Vasīlijs atkal startēja “Elite 2” klasē. Ne tik spīdoša viņam padevās pirmā diena, kurā tika izcīnīta sestā vieta, vērtējot visus braucienus, kamēr otro dienu vecākais no brāļiem Grjaziniem jau pabeidza trešais. Savukārt sezonas kopvērtējumā viņš saglabājis otro vietu, kamēr līderis aizvien ir Laionels Daziano.

Tomēr cīņu par titulu viņi neturpinās, lai gan sākotnēji Grjazinam bija iecerēts startēt gandrīz visos posmos.

“Par galveno argumentu man kļuva tas, kas treniņi praktiski nenotiek,” stāsta Vasīlijs Grjazins. “Ja neskaita sacīkstes, gandrīz vispār nesanāk pabraukt. Pie mašīnas esmu pieradis, tomēr gribētos ar to pabraukt vairāk un iepazīt labāk. Šādā veidā braukt nav īpaši lietderīgi, ja runājam par iegūstamo pieredzi. Domāju, ka lietderīgāk būtu pārtraukt statēs “androsā” un pirms jaunās sezonas nodarboties ar rallija treniņiem.”

Nikolajs Grjazins spēcīgākajā “Elite 1” klasē šoreiz abas dienas noslēdza pēdējā 12. pozīcijā, kamēr visvairāk punktus gan pirmajā, gan otrajā dienā savāca sezonas līderis Žans-Filips Dairo. Sezonas kopvērtējumā Nikolajs noslīdējis uz 11. vietu. Arī viņš atlikušajos posmos nepiedalīsies, tā vietā gatavojoties debijai Latvijas rallija čempionātā R2 klasē.

Info un foto: tropheeandros.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *