Kopeckis sajūsmā par jauno “Fabia R5”

Bijušais Eiropas rallija čempions Jans Kopeckis izteicis ļoti atzinīgus vārdus par jauno “Skoda Fabia R5” automobili, kas debiju sacīkstēs piedzīvos šovasar.

33 gadus vecais čehu pilots pēdējos divus mēnešos dažāda seguma trasēs aktīvi testē jauno auto, bet nākamo pāris nedēļu laikā testu intensivitāte no rūpnīcas puses tiks ievērojami palielināta.

Kopeckis ir drošs, ka “Skoda Motorsport” inženieri būs izgatavojuši gana labu mašīnu, lai ar to atkal varētu uzvarēt.

“Daudzi inženieri no dažādām valstīm saskaņoti strādā kopā, veidojot ļoti labu komandu,” stāsta pazīstamais autosportists, kurš savulaik startējis arī WRC. “Esmu drošs, ka mūsu puiši izveidos vēl vienu augstākās klases rallija mašīnu. Pieredze, ko līdz šim esmu guvis pie “Fabia R5″ auto stūres, ir ļoti pozitīva.”

Iepriekšējās sezonās “Skoda” guva panākumus ar “Fabia S2000” modeli. 2013. gadā Kopeckis ar to triumfēja Eiropas čempionātā, bet 2014. gadā – Āzijas un Klusā okeāna zonas rallija čempionātā. Šogad, kad notiek aktīva R5 klases auto gatavošana, “Skoda” Eiropas čempionātā nestartē.

Kopeckis atzīst, ka viņu pozitīvi iespaidojis jaunā auto uzrāviens, ko palīdz sniegt jaunais 1.6 litru turbo motors.

“Ir jautri braukt ar pilnīgi jaunu auto, ko darbina spēcīgs turbo motors,” prieku neslēpj Kopeckis. “Saprotams, ka nepieciešams pielāgot savu braukšanas stilu, jo 2 litru “Fabia S2000” atmosfēriskais motors bija diezgan atšķirīgs. Jaunajā “Fabia R5” ir viss nepieciešamais, lai turpinātu “Skoda” panākumu stāstu rallijā.”

Teksts: 4rati.lv
Foto: crash.net

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *