Igaunis Pārns WRC “Fiesta Trophy” ieskaitē izveidojis 19 punktu pārsvaru

22 gadus vecais igauņu autosportists Sanders Pārns, kurš svētdien kļuva par Polijas WRC rallija uzvarētāju “Drive DMACK Fiesta Trophy” ieskaitē, vēl vairāk palielinājis pārsvaru sezonas kopvērtējumā, kas tagad sasniedz jau 19 punktus.

Pārns starp šī čempionāta dalībniekiem uzvarēja deviņos ātrumposmos no 22, bet finišā tuvāko sekotāju Tomu Keivu no Lielbritānijas apsteidza par 30 sekundēm. Jau pirmajā posmā Portugālē Pārns bija kļuvis par uzvarētāju un arī toreiz Keivs ieguva otro vietu. Polijas rallijā Keivs uzvarēja četros ātrumposmos.

Pārns vadību pārņēma tikai piektdien, sacensību piektajā ātrumposmā. Pēc sestā ātrumposma pārsvars pār Keivu bija pārsniedzis 20 sekundes un turpinājumā lēnām palielinājās. Pēc 18. ātrumposma tas sasniedza jau 47 sekundes un turpinājumā Pārns varēja atļauties zaudēt sekundes, lai droši finišētu.

“Drive DMACK Fiesta Trophy” čempionātā piedalās 12 braucēji, kas startē ar identiskām “Ford Fiesta R2” automašīnām.

Šobrīd ir aizvadīti divi posmi, pēc kuriem Pārna kontā ir 59 punkti, bet Keivs savācis 40.

Līdz sezonas beigām atlikušas trīs sacīkstes, nākamās no kurām risināsies augusta pirmajās dienās Somijā.

12. Kventins Žilbērs Francija 1

Nobeigumā piedāvājam aplūkot video apskatus no visām četrām Polijas rallija sacensību dienām “Drive DMACK Fiesta Trophy” čempionātā.