Holivudas superzvaigzne debitēs Eiropas rallija čempionātā

Holivudas aktieris Idriss Elba, kurš pazīstams ar vairākām ievērojamām lomām TV filmās un seriālos, šogad piedalīsies Eiropas rallija čempionātā (ERC).

Pirmais starts 42 gadus vecajam britu aktierim paredzēts jau nākamajā ERC posmā “Circuit of Ireland Rally”, kas notiks no 2. līdz 4. aprīlim. Kopumā viņš plāno aizvadīt trīs posmus, startējot tajos ar “Ford Fiesta R1” rallija auto.

Elba visplašāk ir pazīstams kā Nelsona Mandelas lomas atveidotājs biogrāfriskajā filmā “Mandela: Long Walk to Freedom” (2013). Tāpat viņš atveidojis detektīvu Džonu Luteru TV kanāla “BBC One” seriālā “Luther” (2010-2013), kā arī biznesmeni Raselu Belu HBO kanāla seriālā “The Wire” (2002-2008), par ko tika atalgots ar prestižo Zelta Globusa balvu.

Iespēja izmēģināt spēkus rallijā Elbam radusies tamdēļ, ka šobrīd viņš filmējas “Discovery TV” dokumentālo filmu ciklā, kur izmēģinās maksimāli ātru braukšanu pa zemi un ūdeni, kā arī lidošanu pa gaisu. Katrā no šiem izaicinājumiem Elba pievienosies attiecīgās jomas profesionāļu komandai, kas ar viņu strādās un sagatavos.

Rallijā Elbam padomdevējs būs Kolina Makreja tēvs Džimijs, kurš pats savulaik “Circuit of Ireland Rally” sacensībās uzvarējis septiņas reizes.

Jāpiemin, ka “Circuit of Ireland Rally” šogad startēs arī SRT komanda ar pilotiem Ralfu Sirmaci un Vasīliju Grjazinu.

Teksts: 4rati.lv
Foto: fiaerc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *