Nobalso par skaistāko WRC auto!

Vadošās rallija komandas pasaules čempionātā cenšas izcelties ne vien ar ātrumu, bet arī gaumīgu un pamanāmu mašīnu krāsojumu. Kurai komandai, Tavuprāt, ir visskaistākās mašīnas?

M-Sport World Rally Team

Pašlaik WRC čempionātā regulāri startē septiņas komandas, un “M-Sport” ir viena no tām.

Tajā startē arī vienīgais Baltijas pārstāvis WRC klasē – Ots Tanaks no Igaunijas. Komanda uzsver, ka “Ford Fiesta RS WRC” mašīnu krāsojums sevī apvieno nostaļģiju un jaunu iedvesmu.

Ideja krāsojumam aizgūta no Hannu Mikolas 1979. gada “Ford Escort RS 1800 MKII”, kā arī Kolina Makreja 1989. gada “Ford Sierra RS Cosworth”.

5375_livery-msport-fiesta-2015_777_592x333

Auto: Ford Fiesta RS WRC
Piloti: Ots Tanaks, Elfins Evanss

Volkswagen Motorsport

Šogad “Polo R WRC”, lai gan vizuāli ļoti līdzīgas iepriekšējās sezonās izmantotajam auto, tehniski ir faktiski jauns spēkrats, tādēļ arī krāsojums mainījies pilnībā. Pamatā izmantots “Volkswagen” rūpnīcai rakstūrīgais zilais tonis, kamēr mašīnas aizmugure ir balta. Šis ir pašreizējo WRC čempionu auto.

5380_livery-polo-2015_666_592x333

Auto: Volkswagen Polo R WRC
Piloti: Sebastjēns Ožjē, Jari-Mati Latvala, Andreass Mikelsens

Hyundai Shell World Rally Team

“Hyundai” krāsas izskatās visai “svaigas”, jo pirmo reizi tās WRC parādījās tikai nedaudz vairāk nekā pirms gada. Šogad mašīna piedzīvojusi tikai minimālas pārmaiņas, taču tā ir, iespējams, spilgtākā no visām. “Hyundai” varētu mainīt krāsojumu, kad šī gada laikā pirmo reizi trasē tiks izvests jaunizveidotais WRC auto, kas gan būs veidots uz tā paša modeļa bāzes.

5377_hyundai-livery-2015_777_592x333

Auto: Hyundai i20 WRC
Piloti: Tjerī Noivils, Danijs Sordo, Heidens Padons, Kevins Abrings

Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team

Arī “Citroen” neaizraujas ar revolūcijām, drīzāk izmantojot krāsojuma pārveidošanu, kas mazliet atšķiras no pagājušajā sezonā lietotā. Montekarlo rallijā Sebastjēns Lēbs startēja ar īpaša krāsojuma auto, kuru rotāja lieli zeltīti cipari 60. Tie apzīmē 60 gadu jubileju kopš oriģinālo “Citroen DS” automobiļu radīšanas.

5374_ds3-livery-2015_777_592x333

Auto: Citroen DS3 WRC
Piloti: Kriss Mīke, Madss Ostbergs

Jipocar Czech National Team

Burtiskā nozīmē spilgta mašīna, līdzīgi kā “Hyundai”, arī šai privātajai WRC komandai no Čehijas. Martina Prokopa pilotētajai mašīnai šogad uzlabots dizains, ietverot spilgtas krāsas, kas izceļ pelēko toni, un tāpat pamanāmi ir dzeltenie auto diski. Šī bieži vien ir ātrākā no privāto komandu mašīnām.

5381_prokop-livery-2-15_888_592x333

Auto: Ford Fiesta RS WRC
Piloti: Martins Prokops

RK World Rally Team

Bijušais F1 pilots Roberts Kubica šogad izveidojis pats savu komandu un startē ar samērā izmainītu krāsojumu, kurā dominē pelēkais tonis, kā arī izceļas viņa ilggadējā sponsora “Lotos” logo.

5378_kubica-livery-2015_777_592x333

Auto: Ford Fiesta RS WRC
Piloti: Roberts Kubica

FWRT

Šī komanda iepriekš bija redzama WRC2 klasē, bet šogad kļuvusi par WRC vienību. WRC klases debitanta Lorenco Bertelli auto krāsojuma pamatā neparasti militārie toņi – tumši zaļo krāsu papildina oglekļa šķiedras dizaina priekšējais bamperis. Ņemot vērā, ka Bertelli ir modes nama “Prada” īpašnieces dēls, arī pie mašīnas izskata ir piedomāts.

5379_livery-fwrt-2015_777_592x333

Auto: Ford Fiesta RS WRC
Piloti: Lorenco Bertelli

Izteikt viedokli par to, kurš ir skaistākais no šiem auto, var pasaules rallija čempionāta oficiālajā mājaslapā “wrc.com”: ŠEIT >>

Teksts: 4rati.lv
Foto: Dace Janova (4rati.lv) / wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *