Hirvonens: Es varu uzvarēt Loebu nākamajā sezonā

Info: crash.net
Foto: rallye-info.com

„Ford” komandas pilots Miko Hirvonens uzskata, ka jau nākamajā sezonā viņš varētu uzvarēt „Citroen” komandas pilotu Sebastianu Loebu un pārtraukt viņa pēdējo četru gadu dominanci.

Kā zināms, „Ford” komandas pilotam Markusam Gronholmam šī bija pēdējā sezona WRC karjerā, tāpēc tagad par „Ford” komandas pirmo pilotu ir kļuvis cits somu sportists – Miko Hirvonens. Vēl nav zināms, kurš būs komandas otrais pilots, bet zinātāji runā, ka tas varētu būt „Stobart” komandas braucējs soms Jari-Mati Latvala, kurš šogad kopumā aizvadīja diezgan labu sezonu.

„Es jūtu, ka man jau ir pietiekoši liela pieredze, kā laba komanda. Esmu gatavs cīņai. Es noteikti cīnīšos par uzvaru kopvērtējumā, lai gan, ja paskatāmies pēdējos gadus, tad varam redzēt, ka apsteigt Loebu būs grūti.”

„Kopumā uz visu raugos diezgan optimistiski un uzskatu, ja man būs laba sezona, tad man būs iespēja apsteigt Sebastianu. Protams, tas prasīs lielu precizitāti katrā rallijā, taču, lai arī cik tas nebūti grūti, es centīšos.”

Hirvonens šo gadu pabeidza ļoti labi, pēdējā Velsas rallijā izcīnot uzvaru, kas tagad viņam dos vairāk pārliecības pār saviem spēkiem nākamajā posmā. Šī uzvara viņam bija trešā šajā sezonā, bet savā WRC karjerā viņš kopā ir izcīnījis četras uzvaras.

„Esmu apmierināts ar šo gadu,” turpina Miko. „Šīs sezonas sākumā es vēlējos, lai sezonas laikā nokļūtu pēc iespējas tuvāk abiem galvenajiem favorītiem, kā arī veiksmes gadījumā varētu pacīnīties par kaut ko vairāk. Rezultātā man tas izdevās. Pēc Somijas rallija es Loebam zaudēju tikai piecus punktus, taču uz asfalta seguma viņš no manis atrāvās un izveidoja daudz lielāku atstarpi. Taču kopumā esmu apmierināts ar šo sezonu.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *