Gronholms: Darīšu visu, kas manos spēkos

Foto:www.rallye-info.com

„Ford” komandas pilots Markuss Gronholms, kurš pirms kāda laika paziņoja, ka pametīs autosportu, pirms gaidāmā Spānijas WRC posma ir paziņojis, ka viņš darīs visu iespējamo, lai šogad izcīnītu čempiona titulu.

Gronholms pašreiz par 10 punktiem apsteidz savu sīvāko konkurentu Loebu, un ir atzinis, ka nākošās divas asfalta sacensības solās būt īpaši grūtas.

„Nākošās divas sacensības būs ļoti svarīgas. Man ir jācenšas tās nobraukt pēc iespējas labāk,” saka Gronholms. „Ja es uzvarētu kaut vienā asfalta rallijā, tad tas man būtu ļoti labs sasniegums.”

„Protams, atrasties rallija vadībā ir labi, taču tie desmit punkti, kas Loebu šķir no manis, patiesībā nav nekas. Mums vēl priekšā ir pieci ralliji, kuros man visur ir jāfinišē punktos. Ja es vienreiz izstājos, bet Loebs uzvar, tad mums jau ir vienāds punktu skaits.”

Runājot par nākamā gada komandas pilotiem, Gronholms uzskata, ka komandas otrajam pilotam ir jābūt J.M.Latvalam.

„Latvala ir ļoti ātrs. Uzskatu, ka viņam ir jābūt komandas otrajam pilotam. Arī Hirvonens šogad ir nobraucis dažus ļoti labus rallijus, taču arī viņam vēl ir jāuzlabo savas braukšanas spējas un ātrums, lai varētu cīnīties ar Loebu.”

„Šī ir mana pēdējā sezona WRC. Tas bija smags lēmums, bet kādu dienu man to vajadzēja paziņot. Jūtu, ka varu vēl braukt, bet ne visu sezonu. Varbūt piedalīšos kādās citās sacensībās. Pēdējā laikā man ir izteikti ļoti daudz un dažādi piedāvājumi, bet tos es izskatīšu tikai sezonas beigās,” saka Gronholms.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *