Loebs uzvar Korkas rallijā

Info: www.irish-rallying.com
Foto: www.munstercarclub.com

Lai labāk aprastu ar Īrijas ceļiem un labāk sagatavotos Īrijas WRC rallija posmam, „Citroen” komanda piedalījās Īrijā notiekošajā Korkas rallijā, kur par pārliecinošu uzvarētāju kļuva Loebs, bet Sordo palika otrais.

Kamēr WRC rallijā ir iestājusies neliela pauze, „Citroen” komanda un „Ford” komandas pilots Miko Hirvonens piedalījās Korkas rallijā, kas bija pulcējis kuplu dalībnieku skaitu.

Jau pirmajā ātrumposmā rallija vadībā izvirzījās Loebs, bet viņa komandas biedrs atradās otrajā vietā. Otrais ātrumposms neveiksmīgs bija „Ford” komandas pilotam Hirvonenam, kurš pārdūra savas automašīnas riepu. Hirvonenam izdevās to nomainīt, bet kopvērtējumā tas viņu atmeta uz pēdējo vietu.

Loebs turpināja palielināt savu pārsvaru un rallija beigās savu komandas biedru Sordo apsteidza par gandrīz divarpus minūtēm. Trešais finišēja vietējais Marks Higins (Subaru Impreza), bet piektajā vietā ierindojās Hirvonens.

„Šī nedēļas nogale mums deva lielisku iespēja kopā ar komandas mehāniķiem patestēt „Citroen C4″ modeli un labāk sagatavoties Īrijas WRC rallijam, kurš norisināsies novembrī. Atklājām dažus jaunus regulējumus un ieguvām pāris jaunas idejas,” tā par aizvadīto Korkas ralliju saka Loebs.

„Ideja par piedalīšanos šajā rallijā bija lieliska. Ātrumposmi te ir ātri un šauri, kas trasi padarīja par diezgan sarežģītu. Šeit tiešām viss ir daudz savādāk nekā citos asfalta rallijos,” uzskata Loeba komandas biedrs Sordo.

Korkas rallija rezultāti:
1. Sebastien Loeb/Daniel Elena Citroen C4WRC 2:02:09.5
2. Dani Sordo/Mark Marti Citroen C4WRC +2:21.5
3. Mark Higgins/Rory Kennedy Subaru Impreza +4:59.8
4. Eugene Donnelly/Paul Kiely Subaru Impreza +5:43.2
5. Mikko Hirvonen/Jarmo Lehtinen Ford Focus WRC +7:29.0
6. Eamonn Boland/Francis Regan Subaru WRX Sti +8:34.7
7. Tim McNulty/Eugene O’Donnell Subaru Impreza S11 +9:31.3
8. Aaron McHale/Killian Duffy Ford Focus WRC +11:25.5

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *