Citroen WRC mašīnām jauns dizains, M-Sport gatavo jaunus auto

Jau nākamajā pasaules rallija čempionāta posmā Portugālē ar jaunu krāsojumu uz starta stāsies “Citroen” rūpnīcas komandas braucēji, savukārt “M-Sport” komanda uz šo sacīksti gatavo gandrīz pilnībā jaunas “Ford Fiesta RS WRC” automašīnas.

Līdz šim “Citroen DS3 WRC” spēkratu krāsojumā dominēja baltais, sarkanais un zeltītais tonis, bet tagad to nomainījušas melnā un pelēkā krāsa. Krāsojumu papildina spilgti zaļi un sarkani elementi.

Komanda jau publiskojusi fotogrāfijas ar jauno krāsojumu un šādi auto būs visiem trim rūpnīcas braucējiem. Tomēr būs arī būtiska atšķirības zīme – Kriss Mīke startēs ar baltu jumtu, Madsam Ostbergam būs pelēks jumts, bet Halidam Al-Kasimi būs atpazīstams pēc sarkana jumta.

Iepriekšējā WRC posma uzvarētājiem (Argentīnas rallijā uzvarēja Mīke, bet Ostbergs finišēja otrais) izmaiņas nav tikai krāsojumā vien, jo mašīnai ir izmainīts arī priekšējais bamperis un aizmugurējais antispārns, kam jāpalielina piespiedējspēks. Komanda uzsver, ka testos jau pierādījusi šo uzlabojumu efektivitāte, turklāt kopumā (ieskaitos uzlabojumus, kas tika veikti ziemas laikā) šogad “DS3 WRC” auto uzlabots vairāk nekā jebkurā no iepriekšējām sezonām.

Vēlreiz “Citroen DS3 WRC” jaunus uzlabojumus saņems sezonas beigu daļā, kad gaidāmie uzlabojumi būšot saistīti ar piekari un ģeometriju.

5872_ds3-ostberg-side-2015_667_896x504

Īpaši uzlabotas Portugāles rallijā būs “Ford Fiesta RS WRC” automašīnas. “M-Sport” rūpnīca pauž, ka šī par 80% būs jauna mašīna un ar to jau veikti aptuveni 5000 testu kilometri. Šos jaunos auto Portugālē pilotēs igaunis Ots Tanaks, viņa komandas biedrs Elfins Evanss, kā arī Roberts Kubica, Martins Prokops un Lorenco Bertelli, kuri startē privāti. Tiesa, šobrīd vēl nav pilnībā skaidri Kubicas komandas nākotnes plāno, jo sportists restrukturizācijas nolūkos izlaida Argentīnas ralliju.

5874_fiesta-workshop1-2015_888_896x504

Teksts: 4rati.lv
Foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *