Atkinsons paliek Subaru komandā

Info: www.crash.net
Foto: www.rallye-info.com

„Subaru” rallija komanda ir oficiāli paziņojusi, ka austrālietis Kriss Atkinsons vēl vismaz divus gadus brauks tās sastāvā.

Lai arī pagājušajā nedēļa bija dzirdamas runas, ka arī citas komandas grib iegūt Atkinsonu savā īpašumā, tas nenotika, jo Kriss palika uzticams “Subaru” vienībai – tieši ar viņiem sportists 2005.gadā tika noslēdzis savu pirmo līgumu.

No aizvadītajiem 42 rallijiem labākais Atkinsona rezultāts ir izcīnīts Japānas rallijā, kur viņš spēja ierindoties augstajā trešajā vietā. Šogad trijos WRC posmos Atkinsons ir finišējis ceturtajā vietā.

„Esmu apmierināts ar to, ka mums izdevās pagarināt līgumu ar Atkinsonu,” saka komandas šefs Ričards Teilors. „Pēdējos rallijus viņš aizvada ļoti stabili, tāpēc ceram, ka šosezon viņš varētu izcīnīt kādu goda pjedestālu. Ceru, ka „Subaru” drīzumā ļaus Atkinsonam izcīnīt arī pirmo uzvaru WRC.”

“Esmu priecīgs, ka varēšu pārstāvēt Subaru komandu. Pēdējā laikā esam spēruši lielu soli uz priekšu, tāpēc ir jāturpina strādāt pie jaunās mašīnas. Šī ir ļoti laba komanda, kura grib redzēt “Subaru” braucējus uz goda pjedestāliem, tāpēc ceru, ka man izdosies viņus iepriecināt,” saka Atkinsons.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *