ASRT komandai uzvara pēdējā ziemas rallijā Krievijas kausā

Aizvadīts Krievijas rallija čempionāta un Krievijas kausa izcīņas noslēdzošais ziemas rallija posms – “Gornij Ljon 2015”, kas savā ziņā bija izdzīvošanas posms.

Šis rallijs notika slēgtā teritorijā, azbesta raktuvēs. Lai arī šis bija ziemas posms, kurā sportistiem bija jābrauc ar radžotām riepām, laika pstākļu dēļ šis posms pārvērtās par “grants ralliju”, kurā daudzi braucēji cīnījās ar pārsistiem riteņiem un sasistām mašīnām.

Kopā sportistiem bija jāveic septiņi posmi (130 kilometri), taču viens ātrumposms, kam bija jānotiek uz ezera, tika atcelts. Uzvaru šajā posmā svinēja VadimsMakarovs, bet augsto ceturto vietu absolūti un pirmo vietu R3 klasē izcīnīja ASRT komandas pilots Pjotrs Turkins. Komandu ieskaitē, startējot tikai ar vienu ekipāžu, ASRT ieguva otro vietu.

“Rallija norises vietā gaisa temperatūra bija plusos, tāpēc arī tur ziema bija beigusies,” stāsta ASRT komandas vadītājs Mārcis Ķenavs, kurš piebilda, ka pēc apmēram nobrauktiem 20 kilometriem jaunas radžu riepas šādos apstākļos palika bez šipiem. “Trase bija ļoti smaga, jo, ja tu nedaudz nobrauc no ceļa, tad tur varēja diezgan daudz sasist mašīnu. Rallija laikā daudzi braucēji norāva bamperus un pārsita riteņus, taču Turkins demonstrēja stabilu sniegumu un visa rallija laikā neko nesasista, un finišu sasniedza ar nesabojātu tehniku.”

“Esmu apmierināts ar Turkina sniegumu, kurš visu ralliju nobrauca bez kļūdām. Šajā posmā ar ātrumu vien nepietika, jo bija jābrauc gudri, stabili un precīzi, uz ko daudzi jauni braucēji iekrita.”

“Kopumā ar šo ziemas sezonu esam ļoti apmierināti, jo vairāki mūsu komandas braucēji izcīnīja uzvaras gan absolūtajās ieskaitēs, gan savās klasēs. Esmu priecīgs par ASRT komandas darbu, jo mašīnas visos rallijos bija lieliski sagatavotas. Taču atpūtai laika nav daudz, jo jau šobrīd smagi strādājam un gatavojamies vasaras sezonai, kas mums solās būt ļoti karsta,” nobeidz Ķenavs.

Drīzumā ASRT jūs informēs par turpmākajiem plāniem un startiem.

Teksts un foto: ASRT

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *