ASRT komanda startē Spānijā, Antonovs/Mālnieks izcīna uzvaru savā klasē

Latvijas rallija komanda ASRT šajā nedēļas nogalē startējusi “Rallye Ciudad de Valencia” sacensībās Spānijā, ar abām ekipāžām aizsniedzoties līdz pjedestāla pozīcijām.

Spānijas asfalta kausa izcīņas septītais posms norisinājās Valensijas apkaimē, divās dienās sportistiem aizvadot astoņus ātrumposmus ar kopējo garumu 116.96 kilometri.

Kopā ar Nīderlandi pārstāvošo Vitāliju Antonovu kā stūrmanis startēja Andris Mālnieks. Šī ekipāža trasē devās ar “Renault Clio Rally5” automašīnu un klasē “3” izcīnīja uzvaru, tuvākos sekotājus pārspējot par 14 sekundēm. Antonovs/Mālnieks bija savas ieskaites līderi no pirmā līdz pēdējam ātrumposmam, bet kopējā ieskaitē guva 21. vietu.

“ASRT Rally Team” sastāvā Spānijā startēja arī Armēniju pārstāvošā Petra Turkina/Vasīlija Mirkotana ekipāža, kas brauca ar “Renault Clio Rally4” automobili un piedalījās klases “2” ieskaitē. Kopējā vērtējumā šie sportisti guva 16. pozīciju, savukārt savā kategorijā ierindojās trešajā vietā. Pēc trešā un ceturtā ātrumposma Turkina ekipāža atradās pat otrajā pozīcijā.

Jāpiebilst, ka pirms aptuveni mēneša Antonovs/Mālnieks startēja Spānijas superčempionāta astotajā posmā “Rallye La Nucía-Mediterráneo”, kur savā klasē ierindojās septītajā vietā. Šogad šis duets startēja arī minirallijā un rallijsprintā “Latvija”. Pilotam šī ir trešā sezona rallija sacensībās. Arī toreiz uz starta bija Turkins/Mirkotans, kuri savā klasē bija 12. ātrākie.

Par “Rallye Ciudad de Valencia” absolūto uzvarētāju kļuva spāņa Germana Leala Tabaresa ekipāža, kas startēja ar “Dacia Sandero Eco Cup”.