Grjazins nākamgad ar ‘Citroen’ atbalstu startēs ‘DG Sport’ komandā

Foto: Vladislav Maschl

Beļģijas un citu valstu rallija medijos šobrīd tiek ziņots, ka Nikolajs Grjazins un Johans Rosels nākamajā pasaules čempionāta sezonā WRC2 klasē pārstāvēs “DG Sport” komandu, kas 2024. gadā baudīs “Citroen Racing” rūpnīcas atbalstu. Tikmēr WRC2 čempions Andreass Mikelsens visticamāk atgriezīsies “Rally1” klasē, kur pārstāvēs “Hyundai” nometni.

Aizvadītajā sezonā franču pilots Johans Rosels jau startēja ar “Citroen C3 Rally2” automašīnu “PH Sport” vienībā un izcīnīja trešo vietu kopvērtējumā. Ar “Citroen” markas auto viņš braucis karjeras lielāko daļu, arī 2021. gadā, kad kļuva par WRC3 pasaules čempionu.

Nikolajs Grjazins šogad brauca “Toksport” komandā ar “Škoda Fabia RS Rally2” un WRC2 sezonas noslēgumā ierindojās ceturtajā vietā. Pēc nepilnas nedēļas viņam paredzēts starts Francijas kausa sacensībās “Rallye National Hivernal du Dévoluy”, un tajās Grjazins jau pieteikts ar “Citroen C3 Rally2”. Startēs arī Rosels. Tikmēr nākamajā gadā “Škoda Motorsport” rūpnīca vairs nebūšot “Toksport” vienības oficiālā atbalstītāja.

Tāpat neoficiāli zināms, ka šī gada WRC2 čempions Andreass Mikelsens nākamgad atgriezīsies vadošajā klasē un kļūs par “Hyundai” komandas pilotu. Noprotams, ka Mikelsens, startējot ar “Hyundai i20 N Rally1” automašīnu, aizvadīs nepilnu sezonu.

Tikmēr 2021. gada junioru pasaules rallija čempions Sami Pajari, iespējams, būs viens no pilotiem, kas jau janvārī Montekarlo rallijā sēdīsies pie jaunās “Toyota Yaris Rally2” mašīnas stūres. Šie auto piedzīvos debiju pasaules čempionātā. WRC2 kategorijā Pajari startus uzsāka pērn, bet šogad aizvadīja pirmo pilno sezonu, gūstot septīto vietu kopvērtējumā. Soms startēja ar “Toksport” komandas “Škoda Fabia RS Rally2”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *