30 ekipāžas gatavojas WRC rallijam Austrālijā

Šīs nedēļas beigās gaidāmajā pasaules rallija čempionāta posmā Austrālijā uz starta stāsies tikai 30 ekipāžas, tomēr WRC klasē pieteikumu saraksts ir gana spēcīgs.

Gaidāmais grants rallijs norisināsies no 11. līdz 14. septembrim valsts apdzīvotākā štata Jaundienvidvelsas ceļos. Organizatori sola, ka izvēlētie ceļi esot vieni no labākajiem, ko var piedāvāt šī reģiona meži.

Vadošo komandu vidū izmaiņas vērojamas “Hyundai” sastāvā. Komandā, kurai iepriekšējā posmā Vācijā Tjerī Noivils guva tās pirmo uzvaru WRC čempionātā, Austrālijā startēs arī Kriss Atkinsons un Heidens Padons. Jaunzēlandietim Padonam šis būs turpinājums viņa septiņu posmu programmai, bet austrālietis Atkinsons pie “Hyundai i20 WRC” stūres sēdīsies pirmo reizi kopš martā notikušā Meksikas rallija.

Pārējo vadošo komandu sastāvi nav mainījušies. Ierindā būs gan “Volkswagen”, gan “Citroen” un “M-Sport” braucēji. Kopumā WRC ieskaitē brauks 11 mašīnas.

Austrālijas rallijā risināsies arī WRC2 ieskaites cīņas. Tur vadošos piecus pilotus šķir tikai 9 punkti un sacīkšu līdz sezonas beigām nav atlicis daudz. Sezonas līderis Lorenco Bertelli Austrālijā mēģinās nosargāt 3 punktu pārsvaru un palielināt to, taču pretī stāsies tādi potenciālie uzvarētāji kā Jurijs Protasovs, Ots Tanaks un Jari Ketomā.

Austrālijas rallija dalībnieku saraksts >>

Info: wrc.com
Foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *