“Prospeed” komandai 2. vieta Pleskavā, Lukjaņuks uzvar debijā “Polo” kausā

Latviešu rallija komanda “Prospeed” ar krievu pilotu Staņislavu Travņikovu sastāvā izcīnījusi otro vietu Krievijas kausa izcīņas posmā Pleskavā. Savukārt Aleksejs Lukjaņuks guvis uzvaru “Volkswagen Polo Cup” debijā.

Pleskavas rallijā uz starta izgāja 43 ekipāžas. Uzvaru guva Iļja Lotvinovs, savkārt Travņikovs no viņa finišā atpalika nieka 0.7 sekundes.

Sacensībās tika veikti seši ātrumposmi. Travņikovs uzvarēja pirmajā no tiem, bet nākamajos ierindojās trešajā un otrajā vietā. Pēc tam “Prospeed” braucējs bija ātrākais ceturtajā un piektajā ātrumposmā, kā rezultātā pirms noslēdzošajiem kilometriem atradās 3,3 sekundes priekšā Lotvinovam. Tomēr izšķirošajā ātrumposmā Lorvinovs bija 4 sekundes ātrāks, kopsummā uzvarot ar mazāk nekā 1 sekundes pārsvaru.

Travņikovam otrā vieta gan absolūtajā ieskaitē un savā klasē, gan Krievijas kausa vērtējumā.

Sacensībās piedalījās arī Jāņa Vorobjova komandas pilots Jurijs Osokins, kura stūrmanis ir latvietis Ainārs Kalniņš. Viņi šajā rallijā izcīnījuši piekto vietu, no uzvarētāja ekipāžas atpaliekot nepilnu pusotru minūti.

Interesanti, ka “Volkswagen Polo Cup” ieskaitē Pleskavas rallijā debitēja Aleksejs Lukjaņuks. Sportists, kurš šobrīd cīnās par Igaunijas čempiona titulu un zināms kā viens no ātrākajiem N4 klases braucējiem Austrumeiropā, šoreiz startēja ar daudz mazjaudīgāku tehniku. Tomēr savā ieskaitē viņam izdevās uzvarēt.

Pleskavas rallija “Top 6” rezultāti:

Vieta Pilots Auto Rezultāts
1. Илья Лотвинов Mitsubishi Lancer Evo VIII 37:07.5
2. Станислав Травников Mitsubishi Lancer Evo VIII +0.7
3. Александр Горелов Mitsubishi Lancer Evo X +25.2
4. Александр Осипов Mitsubishi Lancer Evo IX +1:03.5
5. Юрий Осокин Mitsubishi Lancer Evo VIII +1:26.1
6. Михаил Лепехов Volkswagen Polo 4WD +2:07.2

Info: almrally.ru
Foto: almrally.ru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *