Vorobjovs/Zicāns: Tagad darīsim visu, lai izcīnītu Igaunijas čempiontitulu

Info: Mārtiņš Jankovskis
Foto: Arnolds Šivars (Fotoaģentūra “4rati”)

Neveiksmīgi aizvadītais rallijs „Latgale 2011″ beidzās Jānim Vorobjovam/Guntaram Zicānam, kuri pirms sestā ātrumposma bija spiesti izstāties mašīnas defekta dēļ.

Pēc pirmās dienas ekipāža kopvērtējumā atradās trešajā vietā, tobrīd N4 klases līderiem Andim Neikšānam/Pēterim Dzirkalam zaudējot 3,7 sekundes. Taču pēc diviem otrās dienas posmiem Vorobjovs/Zicāns jau pārņēma rallija vadību. Lai arī komanda uz pēdējiem diviem posmiem bija noskaņojusies optimistiski, šoreiz servisa parkā pievīla automašīna, kuru nevarēja piedarbināt un izkustināt no vietas.

„Pirmajā dienā viss bija kārtībā – N4 klasē uzvarējām vienu dopu,” iesāk Guntars Zicāns. „Zinājām, ka viss izšķirsies rallija otrajā dienā vai pat pēdējā 31 kilometrus garajā dopā, taču tāpat lēni pirmajā dienā nebraucām. Ar rezultātu bijām apmierināti. Arī otrā diena iesākās labi. Pirmajā dopā iesildījāmies, bet otrās dienas otrajā posmā, kura garums bija 24 kilometri, bijām ātrākie starp N4 klases ekipāžām, kā rezultātā tobrīd izvirzījāmies pirmajā vietā.”

„Servisa parkā bija pārliecība, ka šoreiz izdosies uzvarēt savā klasē. Uz pēdējo apli mēs uzlikām jaunas riepas, taču tad sekoja izstāšanās… Nevarējām iedarbināt mašīnu. Vēl līdz šim neesam tikuši skaidrībā, kas tur notika. Tagad it kā viss ir kārtībā, taču ir jāatrod, kas tā bija par vainu, lai turpmāk tādas lietas vairs neatkārtotos.”

„Jāsaka, ka šobrīd mēs apzināmies, ka cīņa par titulu un varbūt arī par otro vietu ir beigusies. Mēs turpināsim braukt arī pārējos Latvijas čempionāta posmos, kur noteikti darīsim visu, lai izcīnītu iespējami augstāku vietu. Prieks par to, ka mēs varam un mākam braukt ātri. Protams, tagad ir vilšanās sajūta, taču no neveiksmēm neviens nav pasargāts – vienreiz nepaveicas vienam, citreiz – citam.”

Taču ekipāžai ir iespēja pacīnīties par titulu Igaunijā, kur šobrīd kopvērtējumā Vorobjovs/Zicāns N4 klasē ieņem otro vietu. „Tagad darīsim visu, lai izcīnītu Igaunijas čempionu titulu. Šobrīd aizvadīti tikai trīs posmi, bet priekšā vēl četri.”

”Vorobjovs Racing” ekipāžu atbalsta BTV, Vorobjovs Racing, Vidzemes Betons, Ape Motors un AXIO Capital.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *