Rallija Latgale 2011 LRČ ieskaitē Egle/Dauga kāpj uz goda pjedestāla

Info: Didzis Eiduks
Foto: Arnolds Šivars (Fotoaģentūra “4rati”)

Pagājušā nedēļas nogalē Krāslavas pilsētā tika dots starts Latvijas rallija čempionāta 5.posmam rallijam „Latgale 2011″. R-evolution Racing Team ekipāža Egle/Dauga, kas startē Latvijas rallija čempionāta N4 grupā, šajā rallijā izcīnīja 3.vietu. Goda pjedestāls Egle/Dauga ekipāžai ar 35 punktiem deva iespēju nostabilizēties 3.vietā čempionātā kopvērtējuma.

Diemžēl rallijs „Latgale 2011″ neparedzētu apstākļu dēļ tika pārtraukts pēdējā ātrumposma laikā, jo vētras laikā uz trases bija nogāzies varens koks, kas radīja bīstamus apstākļus sacensību tālākai norisei.

Jau ar sesto ātrumposmu bijām uzņēmuši labu braukšanus tempu un tuvojāmies saviem konkurentiem laika rezultātu tabulā,” iesāk Aivis Egle, „dodoties uz pēdējo ātrumposmu noskaņojums bija kaujiniecisks. Līdz nolūzušajam kokam braucām sacīkšu režīmā, jo mums vēl nebija nekādas informācijas par problēmām trasē. Pielijusī trase man deva sava veida priekšrocības, jo man vienmēr ir patikuši sarežģīti braukšanas apstākļi. Ar izcīnīto 3.vietu esam apmierināti, jo tas mūsu jaunajam tandēmam ir pirmais goda pjedestāls.”

Pēc pirmās rallija sacensību dienas, Egle/Dauga veica krasus regulējumus amortizatoriem savam Mitsubishi Lancer EVO X, kas pēc sportistu viedokļa deva nākamajā dienā papildus pārliecību par sevi un automašīnas veiktspēju.

Andis Dauga: „Pirmo reizi braucu pa tādu trasi, kas ir tik bagāta ar tramplīniem un ļoti viltīgām līkumu kaskādēm. Manuprāt, mūsu ekipāžas rezultāts ievērojami uzlabojās sestā ātrumposma laikā, kur bijām sasnieguši lielisku kondīciju, lai pacīnītos par augstākām vietām šajā rallija. Pēc šīs aizvadītās sacīkstes secinājumu ir ļoti daudz, kurus noteikti centīsimies ņemt vērā un uzlabot savu sniegumu jau nākošā rallija laikā.

Līdz čempionāta iepriekš pēdējam posmam ir atlikuši nepilni divi mēneši, kuru laikā ekipāžas plānos ir aizvadīt treniņu sacensības kādā no Latvijas rallijsprinta posmiem.

R-evolution Racing Team atbalsta: IT kompānija – Tieto, Uzņēmums – AMG Eksports, Kokapstrādes uzņēmums – Aļni AS, Inženieru kompānija – Prospeed, Riepu tirdzniecība – Latakko, Autosporta interneta veikals – rallystore.eu un citi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *