Uz Tallinu, lai iesildītos!

Info: RAMI R-evolution racing

Kā jau ierasts, katru gadu rallijā “TALLINNA” RAMI R-evolution racing fani redzēs ekipāžu Egle/Jerums (Mitsubishi EVO 9 N4), kuri uz starta stāsies ar Nr.11. Šogad rallijs norisināsies 9. un 10. maijā Tallinas apkaimes ceļos. Rallija organizatori ir sarūpējuši interesantus ātrumposmus kā arī dalībnieku saraksts ir grandiozs – 152 ekipāžas, no kurām trīs būs ar WRC automašīnām.

RAMI R-evolution racing komandas krāsas šajā sacīkstē pārstāvēs arī ekipāža Travņikovs/Samushia (Mitsubishi EVO 8 A8) ar starta Nr.26.

Pirms rallija „Tallinna 2008″ par Egle/Jerums ekipāžu īpaši ieinteresējās Igaunijas žurnālisti, jo ne velti Aivim iepriekšējos gados ir izdevies izcīnīt vietas absolūtajā sešiniekā daudzos Igaunijas rallijos.

Īss komentārs no Aivja par gaidāmo sacīksti: “Igaunija rallijos braucu jau no 2003.gada. Katru sezonu esmu piedalījies kādā no Igaunijas sacīkstēm – kopā sanāk aptuveni 15 starti Igaunijā. Startējis esmu katrā Tallinas rallijā un katrā Saaremaa rallijā, kā arī trijos EOS rallijos un dažos Viru rallijos. Labākais sasniegums Igaunijā 4-tā vieta absolūti 2004.gada Saaremaa rallijā, kad priekšā bija tikai 3 WRC automašīnas.

Rallijam „TALLINNA 2008″ mūsu ekipāžas mērķis, tāpat kā iepriekšējos gadus, ir treniņš kaujas apstākļos pirms pirmā Latvijas Rallija Čempionāta vasaras posma „TALSI 2008″ , kas norisināsies pēc nedēļas. Veicām dažus uzlabojumus mūsu automašīnai, un šeit būs īstā vieta, kur tos notestēt. Man patīk piedalīties „TALLINNA” rallijā, jo parasti uz šo sacīksti piesakās daudzi spēcīgi ārzemju braucēji, ar kuriem ir interesanti „pamērīties” ātrumposmos.”

Komandas atbalstītāji: Ramirent, Ramiteh, Tieto Enator, Rīgas Centrālais Termināls, Prospeed, Jelgavas Būvniecības sistēmas u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *