Traģēdija Viljandes rallijā

Info: www.rallyrus.spb.ru
Foto: www.rally.ee

Kā informē interneta portāls www.rallyrus.spb.ru, vakar pirmajā Viljandes rallija ātrumposmā smagu avāriju piedzīvoja Ain Teppo/Simmo Sõmer ekipāža, kas ar 56 starta numuru (automašīna LADA VFTS) kura brauca ieskaitē E7 klasē. 90 grādu līkumā viņu auto lielā ātrumā izlidoja no trases. No gūtajiem ievainojumiem pilots mira notikuma vietā, bet stūrmanis ļoti smagā stāvoklī atrodas slimnīcā.

Organizatori pieņēma lēmumu apturēt sacensības un neturpināt tās arī nākamajā dienā.

Rallija fotogrāfs Aleksandrs Nakapetovs komentē notikušo – “Avārija notika vakar, trīs kilometrus no pirmā ātrumposma starta. Ātrumposmos stāvēja tiesneši ar rācijām, tādēļ ziņa par notikušo uzreiz kļuva zināma startā, un jau pēc trīs minūtēm klāt bija ātrās palīdzības mašīna. Stūrmaņa veselības stāvoklis nav tik smags, kā tika ziņots iepriekš, viņu apskatīja mediķi, bet nopietni savainojumi netika atrasti un jau vakar viņš pats ieradās rallija centrā.

Pēc tiesnešu, kas atradās notikuma vietā, teiktā, pēc 250-300m garas taisnes sekojošu 90 grādu līkumu ekipāža mēģināja izbraukt, nesamazinot ātrumu, un avarēja. Pastāv viedoklis, ka viens no notikušās traģēdijas iemesliem ir tas, ka sporta automašīnai nebija uzliktas papildus apgaismojuma lampas nakts ātrumposmiem (“lustras”).”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *