SEB Unilīzinga rallija komanda dodas uz Igauniju revanšēties

Info: SEB Unilīzinga rallija komanda

SEB Unilīzinga rallija komandas vadošā ekipāža Jānis Vorobjovs/Guntis Ervalds, nupat guvuši uzvaru Aizputes minirallijā, šonedēļ dodas uz Igauniju, kur piedalīsies kaimiņvalsts čempionāta priekšpēdējā posmā, Vīlandes rallijā.

Vīlandes rallijs, kurā ekipāža saņēmusi piekto starta numuru, ir otrais no četriem ekipāžas plānotajiem startiem septembra beigās un oktobra sākumā. Uz Igauniju Jānis Vorobjovs un Guntis Ervalds dodas divu iemeslu vadīti – pirmkārt, sagatavoties Latvijas čempionāta pēdējam posmam, rallijam Latvija 2007, un otrkārt, revanšēties par neveiksmi Tallinas rallijā maijā, kad ekipāža pēc pirmās dienas bija rallija vadībā, bet otrajā dienā tehniska defekta dēļ bija spiesta izstāties.

„Vīlandes rallijs ir īsta terra incognita – nezināmā zeme, un mums ir ļoti svarīgi pārbaudīt savas spējas un sadarbību apstākļos, kad trase ir jauna, nezināma,” skaidro ekipāžas stūrmanis Guntis Ervalds. „Rallijs Latvija 2007 ir izlikts līdz šim neizmantotā reģionā, kur iepriekš neesam braukuši, un šāda pieredze var izrādīties ļoti noderīga. Turklāt pēc izstāšanās no Tallinas rallija palika tāds kā rūgtums, tāda kā nepadarīta darba sajūta – to domājam Vīlandē labot.”

Jānis un Guntis šogad jau ir aizvadījuši divas šādas „nezināmas” sacensības – ziemas ralliju Visaginā, Lietuvā, un ralliju Rāzna 2007 Latgalē, trenējot tieši stenogrammas pierakstu un ekipāžas sadarbību nezināmos, pirmo reizi braucamos ceļos. Rezultāts abas reizes bijis atzīstams – otrā vieta Lietuvā un uzvara Latgalē.

„Aizputes miniralliju aizvadījām veiksmīgi, pārbaudījām mašīnas regulējumus, bet uz Igauniju arī dosimies ar A grupas auto, zaļi sudraboto Mitsubishi Lancer Evo9 fani redzēs tikai rallijā Latvija 2007 un Sāremā,” piebilst Jānis Vorobjovs.

Nākamnedēļ SEB Unilīzinga rallija komanda piedalīsies sezonas noslēdzošajā LMT Latvijas čempionāta posmā, rallijā Latvija 2007, kurā izšķirsies čempionu titula liktenis N4 klasē, kurā kopvērtējuma līderi ir Jānis Vorobjovs/Guntis Ervalds.

„Joprojām esam mierīgi, nekas mūsu sajūtās nav mainījies, pirmsstarta nervozitāte nav novērojama,” par gatavošanos rallijam Latvija saka Guntis Ervalds. „Šos jautājumus mums tagad uzdod arvien biežāk, bet, visu caurskatot un pārdomājot, mēs katru reizi secinām, ka satraukumiem nav iemesla. Brauksim savā tempā, savā stilā, bez liekas kalkulācijas – cīnīsimies!”

Vīlandes rallijs risināsies divas dienas – 28. un 29. septembrī. Starts piektdien, 28.septembrī plkst.17:30, un ekipāžām būs jāveic četri ātrumposmi. Sestdien, 29.septembrī rallijs atsāksies plkst.08:30 un tiks aizvadīti atlikušie deviņi ātrumposmi. Informācija par Vīlandes ralliju atrodama www.rally.ee.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *