Tiek prezentēta jaunā „Parex Līzings Rally Team”

Foto: Raimonds Volonts (v4motors)

Vakar 23.janvārī, Arēnā Rīga, tika prezentēta jaunā „Parex Līzings Rally Team” komanda, kuru šogad pilotēs Ivars Caune/Vladimirs Barinovs un Mārtiņš Būčiņš/Renārs Francis.

„Latvieši ir autosportistu tauta,” iesāka SIA Parex Līzings un faktorings valdes priekšsēdētājs Māris Salzirnis. „Mums ir svarīgi atbalstīt sportistus nacionālā mērogā. Mēs esam apvienojuši divas talantīgas un perspektīvas ekipāžas, kuras startēs jaunā „Parex Līzings Rally Team” komandā. Domāju, ka mūsu centieni neaprobežosies līdz ar šīs komandas izveidošanu.”

Lai arī pagājušajā sezonā Ivars Caune/Vladimirs Barinovs brauca A+ klasē, kur pārstāvēja „SKY Rally Team”, šogad komandas duets izlēma savus spēkus pamēģināt N4 klasē. Arī Mārtiņš Būčiņš, kurš pagājušajā sezonā bija Liepājas Rallija komandas pilots, nolēma pāriet uz šo jauno komandu, kurai jau savā pirmajā sezonā ir visai augsti mērķi. Uz jautājumu, vai Caune nebaidās no N4 klases, kur konkurence esot nežēlīgi liela, Ivars atbildēja īsi un konkrēti: „Man patīk šī spēle!”

Runājot par sezonas plāniem, tad Būčiņš zināja teikt, ka komanda piedalīsies visos LMT Latvijas rallija čempionāta posmos, kā arī Igaunijā – Tallinas un Sāremas rallijā. Runājot par komandas automašīnām, tad Caunes ekipāžai tā būs pilnīgi jauna, kura pēc viņa domām ir laba. „Automašīna ir labā stāvoklī, jo 22.janvārī mēs ar viņu izgājām tehnisko apskati CSDD. Tai par laimi nekas netika atrasts,” ar humoru saka Caune. Tāpat ir zināms, ka Būčiņa ekipāža šogad startēs ar savu pērnā gada automašīnu, taču tā būšot maksimāli uzlabota.

Beidzoties oficiālajai daļai, piloti, mehāniķi, preses pārstāvji, fani un citi klātesošie varēja baudīt dzērienus, kā arī remdēt izsalkumu pie bagātīgi klāta uzkodu galda.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *