Šīs nedēļas nogalē – rallijs Aukštaitija 2007

Info: Bensons Honda Racing
Foto: www.honda-racing.lv

„Bensons Honda Racing” ekipāža Krišjānis Caune/Vilnis Vitkovskis gatavojas doties pāri robežai uz Latvijas rallija čempionāta izbraukuma posmu, ralliju „Aukštaitija 2007″, kas notiks Lietuvā šajā nedēļas nogalē.

Rallijs „Aukštaitija 2007″ ir sestais, priekšpēdējais Latvijas čempionāta posms, tas risināsies Utenas reģionā, kas Latvijas rallistiem ir itin labi zināms, jo šis rallijs vairākus gadus bijis iekļauts Latvijas čempionāta kalendārā.

„Ceļi šajā reģionā ir ļoti ātri, diezgan taisni un plati,” stāsta Krišjānis Caune. „Spriežot pēc maršruta kartes, šis rallijs vairāk izskatās pēc sprinta, jo Latvijas ralliju organizatori mūs ir „norūdījuši”, „pieradinot” pie 30 kilometrus gariem ātrumposmiem, kādu Lietuvā nebūs. Šai ziņā mums attiecībā pret lietuviešiem varētu būt priekšrocības.”

N3 klasē rallijam „Aukštaitija” ir pieteikušās 14 ekipāžas – piecas no Latvijas, viena no Somijas, pārējie – mājinieki lietuvieši. Runājot par konkurenci, Krišjānis Caune atzina, ka neesot tik ļoti rūpīgi sekojis Lietuvas ralliju rezultātiem, lai gūtu priekšstatu par lietuviešu spējām, taču savu braukšanas stilu nemainīs un no lietuviešu konkurentiem, kā pats saka „nebaidās”.

Rallijs „Aukštaitija 2007″ risināsies divas dienas – 24. un 25. augustā. Starts paredzēts piektdien, 24. augustā, plkst. 20:30 un sportistiem būs jāaizvada trīs ātrumposmi. Sestdien, 25. augustā, rallija mašīnu rūkoņa atsāksies plkst. 10:00. Otrajā rallija dienā ekipāžām būs jāveic astoņi ātrumposmi, no kuriem garākais, PS 4, ir 18 kilometrus garš. Divi pēdējie ātrumposmi, kas ir ar asfalta segumu, notiks Utenas pilsētas ielās. Rallijam kopumā pieteikušās 96 ekipāžas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *