SEB Unilīzinga rallija komandas ekipāžas – savu klašu līderes pēc rallija Kurzeme 2007

Info: SEB Unilīzinga rallija komanda
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Neskatoties uz dalītu veiksmi LMT Latvijas rallija čempionāta piektajā posmā, rallijā Kurzeme 2007, abas SEB Unilīzinga rallija komandas ekipāžas – Jānis Vorobjovs/Guntis Ervalds un Egils Īle/Māris Īle – ir kopvērtējuma līderi savās ieskaites klasēs, attiecīgi – N4 un AL 2000.

Jānis Vorobjovs/Guntis Ervalds no Liepājas diemžēl mājup brauca bez ieskaites punktiem, jo piedzīvoja izstāšanos jau pēc pirmā ātrumposma. Uzrādījuši absolūti labāko laiku N4 klases konkurencē un tikai par 0,007 sekundēm atpaliekot no Ivara Vasaraudža/Valda Spredža, servisa parkā Jānis un Guntis no tālākās cīņas izstājās un pievienojās skatītāju rindām.

„Pilsētas ātrumposmā pēdējā līkumā pirms tramplīna automašīna ieguva labu paātrinājumu, kas šajā gadījumā nenostrādāja mums par labu, jo auto tramplīnā aizlidoja par tālu, piezemējoties sasvērās uz vienu pusi, turklāt trase tajā vietā bija smilšaina un auto kļuva nevadāms,” stāsta Jāņa Vorobjova stūrmanis Guntis Ervalds. „Trajektorijas koriģēšanas iespējas bija minimālas, lai gan Jānis darīja, ko varēja, auto atsitās pret betona apmali. Pēc mūsu sajūtām, trieciens bija viegls, taču izrādījās, ka bojāts aizmugurējā riteņa gultņa mājas korpuss. Tā kā sekojošajā servisā bija atļauta tikai riepu maiņa, ne remonts, bijām spiesti izstāties.”

Tādējādi Jānis Vorobjovs/Guntis Ervalds aizvadīja, kā paši ironizē, īsāko ralliju savā karjerā. Tiesa, ekipāža ir piedzīvojusi izstāšanos pirmajā ātrumposmā – tas notika Kauņas rallijā pirms vairākiem gadiem, taču tad tika veikti apmēram 6-8 kilometri. Liepājas pilsētas ātrumposma garums bija 1,7 km. Taču arī pēc izstāšanās no rallija Kurzeme 2007 SEB Unilīzinga rallija komandas ekipāža saglabā līderpozīciju N4 klases kopvērtējumā, jo tāpat smags šis rallijs izrādījās tuvākajiem sekotājiem, kuri arī no Liepājas aizbrauca bez ieskaites punktiem.

Nosprausto mērķi – atgūt līderpozīciju Latvijas kausa izcīņas AL2000 klases ieskaitē – Kurzemē veiksmīgi sasniedza otra SEB Unilīzinga rallija komandas ekipāža Egils un Māris Īles, svinot otro uzvaru šajā sezonā.

Līdz ar to abas SEB Unilīzinga rallija komandas ekipāžas ir līderi savās ieskaites klasēs un turpinās cīņu arī par godalgotu vietu komandu ieskaitē, kur šobrīd SEB Unilīzinga rallija komanda atrodas ceturtajā vietā, par 12 punktiem atpaliekot no trešās.

Nākamais LMT Latvijas rallija čempionāta posms notiks 24.-26. augustā Lietuvā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *