Izcilā Latvijas autobraucēja Jāņa Vorobjova padomus gaida Igaunijā

Info: Linda Savicka, Baltic Communication Partners
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Šīs nedēļas nogalē izcilais Latvijas autobraucējs Jānis Vorobjovs dosies uz Igauniju, lai konsultētu vienu no Igaunijas spēcīgākajiem auto rallija braucējiem Margus Murakas, kurš pārstāv M.K.E. Motorsport Silber Auto team.

Augstu novērtējot J.Vorobjova sniegumu Latvijas čempionātā un sagaidot spraigu cīņu Otepaa Rally, M.Murakas ir pieaicinājis J.Vorobjovu kā konsultantu. Šobrīd Jānis Vorobjovs tiek uzskatīts par ātrāko un dinamiskāko braucēju Latvijā un, iespējams, arī Baltijā.

Margus Murakas brauc ar automašīnu Mitsubishi Lancer EVO 9 un piedalās sacensībās N4 grupas ieskaitē. Margus Murakas ir vairākkārtējs Igaunijas čempions rallijā un izcīnījis daudzas godalgotas vietas arī Latvijas atklātā čempionāta sacensībās.

No 20. līdz 21. jūlijam Igaunijas dienvidos norisināsies gadskārtējās sacensības moto rallijā -Otepaa Rally. Auto rallija braucējiem būs jāmēro garāka distance kā pērn. Šoreiz būs jābrauc 30 km pa grants ceļu, kas ir gandrīz vienu trešdaļu garāks posms kā iepriekšējos gados. Nu jau par tradīciju ir kļuvis tas, ka Dienvidigaunijas posmā tiek uzturēta liela konkurence starp vietējiem braucējiem, kas cīnās par nacionālo titulu, un pārējiem braucējiem.

Latvijas rallija ekipāžu J.Vorobjovs un G.Ervalds jau vairākas sezonas atbalsta korporatīvo finanšu kopānija AXIO Capital. Uzņēmuma vadītājs Andis Riekstiņš uzskata, ka ” spēja ātri un nekļūdīgi reaģēt uz situāciju, pieņemot lēmumu, ir viena no ekipāžas veiksmes atslēgām. Gan biznesā, gan rallijā būtiski ir sasniegt izvirzīto mērķi un dažkārt riskēt pieņemot lēmumus”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *