Revolucionāri no Kurzemes atgriežas ar divām bronzām!

Info: RAMI R-evolution Racing
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Veiksmīgi ir noslēdzies piektais LRČ posms „Rallijs Kurzeme 2007″, kuru lieliski aizvadīja arī RAMI R-evolution Racing ekipāžas. Ekipāžas atzīst, ka rallijs esot bijis aizraujošs no sportiskā skatu punkta, kā arī no trašu konfigurāciju viedokļa.

Tradicionāli rallijs sākās piektdienas vakarā un turpinājās sestdien. Šoreiz sportistus sagaidīja Vecpils dops, Kuldīgas rajona līkumotie un ātri ātrumposmi, kur risinājās daudzas sportiskas drāmas.

RAMI R-evolution Racing ekipāža Egle/Aizkalns uz starta devās ar trešo kārtas numuru. Pirmās dienas ātrumposms Liepājā bija tikai iesildīšanās. Nākamie divi ātrumposmi bija slavenais Vecpils dops ar 16 kilometru garu distanci. Ekipāžas Egle/Aizkalns uz starta devās optimisma pilni un pirmajos kilometros jau sajuta īsto rallija garšu. Pirmā diena noslēdzās ar 11.vietu absolūti, kur no pirmā trijnieka atpalika tikai 10.73 sekundes, tātad īstās milžu cīņas bija gaidāmas nākamās dienas ātrumposmos. Ilgi nebija jāgaida, kad notika pirmais pavērsiens rezultātos, kur M.Neikšāns piektā ātrumposma finišā zaudēja līderim 7 min un 18 sek., kas automātiski atsvieda šo ekipāžu uz 36.vietu absolūti. Toties Egle/Aizkalns uzsāka cīņu par katru sekundi ar otru LMT ekipāžu Neikšans/Dzirkals. Šī aizrautīgā cīņa izvērsās līdz pat dienas pēdējam ātrumposmam, līdz Neikšāna ekipāžu pievīla turbīna un diemžēl atkārtojās Talsu rallija scenārijs, kad Egle/Aizkalna ekipāžai nācās cīnīties ar putekļiem, lai spētu tikt garām LMT ekipāžai. Šo cīņu veiksmīgi izmantoja lietuvietis Švedas un apsteidza Egli par nieka septiņām sekundēm līdz ar to ierindojoties otrajā vietā, atstājot Egli kā trešos prestižajā N4 grupā.

Kurzemes ralliju veiksmīgi noslēdza arī RAMI R-evolution Racing ekipāža Priednieks/Kirkovalds, ierindojoties trešajā vietā A+ grupā un izcīnot vērtīgus punktus kopvērtējumā. Kā jau iepriekš paredzams ekipāžai sīvākā cīņa par punktiem izvērtās ar Sviļa/Aizsilnieka ekipāžu. Scenārijs līdzīgs kā N4 grupā, kur M.Sviļa vadītajai automašīnai tieši rallija pēdējā ātrumposmā radās tehniskas problēmas, kā rezultātā A.Priednieks/J.Kirkovalds ieguva trešo vietu A+ klasē un pirmo vietu L+ klasē. Rallija organizatori nolēma apbalvot L+ klasi atsevišķi, jo ciemos bija atbraukuši dāņu sportisti ar eksotiskajiem Volvo. Uz pjedestāla abas rallija Kurzeme atraktīvākās dāņu ekipāžas ar A.Priednieku un J.Kirkovaldu priekšgalā.

Pie punktiem N4 grupas ieskaitē tika arī ekipāža Mežaks/Ronis. Ekipāžas sniegums visu ralliju bija stabils un finišā izcīnīta 7.vieta absolūti un 5.vieta N4 grupā. Šīs ekipāžas viss potenciāls vēl nav izsmelts, tāpēc atliek vien būt pacietīgiem, kad sagaidīsim aizraujošas cīņas par katru sekundi, lai būt labākie starp labākajiem.

Nākamais rallijs, kur dzeltenās krāsas noteikti pārstāvēs A.Egle/N.Aizkalns, būs zilās ezerzemes rallijs „Rāzna 2007″ 27. un 28. jūlijā.

Komandu atbalsta: Ramirent, Ramiteh, Lattelecom grupas uzņēmums Lattelecom Technology (iepriekš – MicroLink Latvia), TietoEnator, Telia Latvija, DnB Nord Līzings, PIRELLI (Latakko) u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *