RAMI R-evolution Racing Talsos gatavi cīnīties par punktiem

Info: RAMI R-evolution racing

17. un 18.maijā norisināsies pirmais Latvijas čempionāta vasaras sezonas posms, rallijs „Talsi 2008″. RAMI R-evolution Racing komandu šajā rallijā pārstāvēs Egle/Jerums ar Mitsubishi EVO 9 N4 un Dambis/Jansons ar Ford Fiesta 2WDplus. Rallijam „Talsi 2008″ pieteikušās visas spēcīgākās Latvijas ekipāžas, kā arī vairāki pazīstami ārvalstu sportisti, līdz ar to tiek prognozēta sīva cīņa par ieskaites punktiem visās klasēs.

RAMI R-evolution Racing komandas ekipāža Egle/Jerums pirms Talsiem iesildījuši tehniku un prasmes rallijā „Tallinna 2008″, kur starp 147 ekipāžām tika izcīnīta 6.vieta absolūti. „Mūsu ekipāža ir piestrādājusi pilnīgi pie visām niansēm, sākot ar auto sagatavošanu startam, beidzot ar veiksmīgiem treniņiem ārpus Latvijas. Mūsu mērķis Talsos ir braukt stabili no starta līdz finišam un pretendēt uz vietu pirmajā trijniekā. Tā, kā šogad Latvijas čempionāta posmu skaits ir mazāks kā parasti, jācīnās par pēc iespējas vairāk punktiem katrā sacīkstē, bet jāuzmanās, jo izstāties nemaz nav izdevīgi. Ir jau pierasts, ka visu izšķirs sekundes, kā tas ir bijis iepriekšējos rallijos” tā Aivis Egle.

RAMI R-evolution racing ekipāža Dambis/Jansons arī aktīvi ir gatavojušies rallijam „Talsi”. Veiksmīgi ir izdevies „uzcelt” Ford Fiesta pēc rallija „Sarma 2008″ izstāšanās. „Ar tehniku viss ir kārtībā un pašiem noskaņojums labs” tā Andris Dambis pirms gaidāmā starta.

Rallijs „Talsi 2008″ noteikti būs viens no spilgtākajiem notikumiem Latvijas rallija dzīvē. Trasē sportistiem nāksies pieveikt gan šaurus, nepārredzamus līkums, gan uzlekt tramplīnos, kuru pēc organizatoru vārdiem šogad būs pietiekoši.

Komandas atbalstītāji: Ramirent, Ramiteh, TietoEnator, Rīgas Centrālais Termināls, Prospeed, Jelgavas Būvniecības sistēmas u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *