Rallijā Talsi – ar otro un sesto numuru

Info: Mārtiņš Dzenītis
Foto: neiksans.lv

„Latvijas Mobilā telefona rallija komanda” šajā nedēļas nogalē startēs LMT Latvijas autorallija čempionāta otrajā posmā – rallijā „Talsi 2008″. Kā čempionāta līderi N4 klasē uz šīm sacensībām dodas Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals.

„Latvijas Mobilā Telefona rallija komandas” vadošajai ekipāžai Neikšāns/Dzirkals šīs būs otrās vasaras sacensības šogad, jo pirms divām nedēļām tika startēts Ukrainas čempionāta posmā „Stara Fortecja 2008″. „Sacensības Ukrainā bija labs treniņš. Turklāt arī pirms tām bijām veikuši testus, kas ļāva atmosties pēc ziemas un atjaunot sportisko formu,” stāsta Andis Neikšāns. „Talsos uz starta iziesim ar jauno sporta auto Mitsubishi Lancer Evolution IX, kuru gatavot esam pabeiguši tikai šonedēļ – šī automašīna noteikti būs ātrāka par Ukrainā izmantoto. Ja runājam par taktiku Talsu sacensībām – jābrauc būs ar maksimālo atdevi, jo konkurence LMT Latvijas rallija čempionātā ir ļoti spēcīga – uzvarēt N4 grupā var vismaz astoņas spēkos vienlīdzīgas ekipāžas!”

Augsti mērķi rallijam „Talsi” ir arī otrai „Latvijas Mobilā telefona rallija komandas” ekipāžai Māris Neikšāns/Gundars Kreilis. Pēc izstāšanās no stabilas otrās vietas rallijā „Sarma” viņiem čempionāta tabulā ir nulle punktu. Viņu izredzes pacīnīties par augstu rezultātu čempionāta kopvērtējumā krietni iedragājušas arī ziņas par rallija „Rāzna 2008″ atcelšanu. Tas nozīmē, ka katrā no atlikušajiem četriem LMT Latvijas rallija čempionāta posmiem Neikšānam/Kreilim ir jātiecas pēc uzvaras, lai saglabātu iespējas izcīnīt godalgotu vietu Latvijas čempionāta kopvērtējumā. „Esam gatavi braukt ātri, taču konkurence ir ļoti spēcīga,” stāsta Māris Neikšāns. „Talsiem esam labi sagatavojušies, jo pirms nedēļas ar treniņu auto startējām Lietuvā. Grūti spriest, cik spēcīgi ir konkurenti, bet mūsu mērķis noteikti ir cīnīties par visaugstākajām vietām!”

„Latvijas Mobilā Telefona rallija komanda” Talsos startēs ar divām N4 grupas Mitsubishi Lancer Evolution IX automašīnām. Andis Neikšāns/Pēteris Dzirkals trasē dosies ar otro, bet Māris Neikšāns/Gundars Kreilis – ar sesto starta numuru. Šogad komandu atbalsta kompānijas „Latvijas Mobilais telefons”, „LEC”, „Latvijas Valsts Meži”, „Gros Auto”, „Bosch”, „Cramo”, „Neste Oil”, „Juneka” un „Agip”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *