RAMI R-evolution Racing startēs „mazajā Somijā”- rallijā Rāzna

Info: RAMI R-evolution Racing

Gandrīz visi ātrākie Latvijas rallisti, tostarp visas trīs RAMI R-evolution Racing ekipāžas- Egle/Aizkalns (Mitsubishi EVO9 N4), Mežaks/Ronis (Mitsubishi EVO9 N4) un Priednieks/Kirkovalds (Subaru Impreza N4), nolēmuši startēt rallijā „Rāzna 2007″, ko pateicoties sarežģītajiem un tramplīniem bagātajiem ceļiem dēvē arī par „mazo Somiju”.

Rāznas rallijam šogad noteikts pārbaudes statuss, lai nākošajā sezonā to iekļautu Latvijas autorallija čempionātā. Organizatori sola sportistiem nopietnu pārbaudījumu, jo trases pēc savas sarežģītības ir salīdzināmas ar slavenajiem Somijas 1000 ezeru rallija ceļiem ar strauju līkumu kaskādēm un tramplīnu sērijām šaurajos mežu ceļos.

Ņemot vērā skatītāju milzīgo interesi par autoralliju, sagaidāms, ka šis Latgales reģions nedēļas nogalē piedzīvos vēl nepieredzētu cilvēku pieplūdumu. Autorallijs „Rāzna 2007″ noteikti kļūs par apliecinājumu tam, ka Latgales reģions attīstās un iedomas par to, ka Latgale ir aizmirsts nostūris tiks izkliedētas. Latgales daba un daudzie ezeri vienmēr ir vilinājuši ceļotājus, taču šajā reizē tā būs lieliska iespēja apvienot atpūtu kādas ūdenskrātuves krastā, ar interesanta rallija vērošanu.

RAMI R-evolution Racing ekipāžu mērķis rallijā „Rāzna 2007″ ir veiksmīgi sasniegt finišu, iepazīties ar vietējo ceļu specifiku gatavojoties nākošgad paredzētajam čempionāta posmam, kā arī apvienot sacensības ar plānoto treniņu programmu ātruma un stenogrammas uzlabošanai. Protams, sportisti tāpat kā citos rallijos cīnīsies par visaugstākajām vietām.

Uz Latgali pirmo reizi savā karjerā dosies trīskārtējais Latvijas čempions autorallijā N4 grupā Aivis Egle ar savu stūrmani Normundu Aizkalnu. Iespējams, Normunda ilgstošā pieredze Latvijas rallijos un tas, ka viņš ir dzimis un audzis tieši Latgalē palīdzēs sasniegt augstus rezultātus. Aivja komentārs pirms došanās uz šo sacensību: „Šajā rallijā nolēmām piedalīties, jo pirmkārt Latgalē nekad neesam braukuši auto sacīkstēs, otrkārt – gaidāms interesants rallijs spēcīgā konkurencē. Par ātrumposmu sarežģītības līmeni grūti kaut ko komentēt, jo vēl neesmu iepazinies ar Latgales rallija ceļiem. Katrā ziņā, tas mūs nebaida, jo visiem sportistiem apstākļi ir vienādi.” Arī Matīss Mežaks un Arnis Ronis, kas pabijuši Latvijas čempionu godā, iepriekš nav startējuši Latgalē un centīsies sasniegt augstus rezultātus rallija finišā lai būtu starp godalgotajām ekipāžām.

Kā viena no iesildošajām ekipāžām gar Rāznas ezeru ātrumposmos dosies Priednieks/Kirkovalds. Sākotnēji sportisti bija nolēmuši nestartēt gaidāmajā sacīkstē līdz negaidīti tika saņemts piedāvājums no rallija organizatora G.Butlera kunga par iespēju braukt „nullītēs”. Artūrs iespēju braukt „mazajā Somijā” treniņa nolūkos pieņēma nevilcinoties.

Gaidām visus autosporta fanus zilo ezeru zemē Latgalē rallijā „Rāzna 2007″

Komandu atbalsta: Ramirent, Ramiteh, Lattelecom grupas uzņēmums Lattelecom Technology (iepriekš – MicroLink Latvia), TietoEnator, Telia Latvija, DnB Nord Līzings, PIRELLI (Latakko) u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *