Jānis Vorobjovs / Guntis Ervalds startēs komercrallijā Rāzna 2007

Info: SEB Unilīzinga rallija komanda

SEB Unilīzinga rallija komandas ekipāža Jānis Vorobjovs / Guntis Ervalds šīs nedēļas nogalē, 27. un 28. jūlijā, piedalīsies komercrallijā Rāzna 2007, paaugstinot konkurenci N4 klasē un apgūstot sev jaunu rallija reģionu Latvijā.

„Pēc Kurzemes rallija zināmu iemeslu dēļ mums ar Jāni palika tāda kā tukšuma sajūta, tāpēc nolēmām piedalīties šajā rallijā,” saka ekipāžas stūrmanis Guntis Ervalds. „Gribam arī atbalstīt organizatoru – Guntaru Butleru, kurš uzņēmies realizēt tik vērienīgu pasākumu kā rallijs.”

Lai arī no Kurzemes rallija ekipāža izstājās ar diezgan nopietnu tehnisku defektu, tieši komandas mehāniķi bija tie, kuri pārliecināja Jāni un Gunti pieteikties Latgales rallijam. „Šo ralliju brauksim, atsautoties Norberta Mančinska lūgumam, un vislielākajā mērā, pateicoties mūsu mehāniķiem, kuri pat pārcēla savus atvaļinājumus, lai pagūtu saremontēt Mitsubishi Lancer Evo9,” stāsta Jānis Vorobjovs. „Viņi uzstāja, ka mums Rāznā jābrauc ar to, nevis ciemos braucamo A grupas auto”.

SEB Unilīzinga rallija komandas ekipāža sagaida, ka komercrallijs Rāzna, kas notiks dalībniekiem svešā, nezināmā reģionā, tieši šī iemesla dēļ būs interesants visiem – gan sportistiem, gan skatītājiem.

„Šis nebūs Latvijas čempionāta posms, līdz nākamajam Latvijas čempionāta posmam Lietuvā vēl ir ilgs laiks, līdz ar to – atkrīt lieks saspringums, nav jādomā par ieskaites punktiem, visi varēsim braukt atbrīvotāk,” uzskata Guntis Ervalds. „Mums papildus interese ir par trases pierakstīšanu un pārbaudīšanu, kas rallijā Rāzna ir atļauta divreiz – nonākot šādā situācijā citās sacensībās, mums jau būs šāda pieraksta pieredze.”

Rallijam Rāzna 2007 šogad ir komercrallija un LČ pārbaudes posma statuss, bet nākamgad tas varētu iekļauties Latvijas rallija čempionāta kalendārā. Latgales reģionā rallija sacensības nav notikušas kopš PSRS laikiem, kad pirms 20 gadiem pie Rēzeknes tika aizvadīts PSRS čempionāts.

Rāzna 2007 distancē iekļauti astoņi ātrumposmi, kuru kopējais garums ir ap 120 kilometriem. Pirmais ātrumposms sāksies piektdien plkst.19:33, bet plkst.23:01 notiks šova ātrumposms Rēzeknes pilsētā ar uguņošanu un izklaides programmu. Sestdien, 28. jūlijā, sportistiem būs jāveic seši ātrumposmi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *