Latvijas rallija līderi un neredzēta WRC automašīna komercrallijā Rāzna 2007

Info: Mārtiņš Dzenītis

Jau šonedēļ – 26. un 27. jūlijā – Rēzeknes apkārtnē risināsies komercrallijs “Rāzna 2007”. Sacensībās, kuras jau nākamgad kandidē uz Latvijas autorallija čempionāta statusu, piedalīsies teju visas spēcīgākās Latvijas rallija ekipāžas.

Par īpašu pārsteigumu parūpējies duets Andis Grīnbergs/Edgars Svencis, kuri pirmo reizi savā karjerā uz starta izstūrēs WRC klases automašīnu. Grīnberga/Svenča rokās nonāks 2003. gada specifikācijas Subaru Impreza WRC. Zīmīgi, ka tieši šajā gadā Peters Solbergs ar Subaru Impreza WRC kļuva par pasaules čempionu autorallijā.

Dienu pirms rallija “Rāzna 2007” Grīnbergam paredzēti testi ar jaudīgo auto, bet par tālākajiem plāniem Andis pagaidām izsakās piesardzīgi – sak’, tad jau redzēs kā ies rallijā “Rāzna” un pēc tam varēs pieņemt lēmumu, vai šis bijis vienreizējs izbrauciens ar WRC vai arī ir vērts ar šo auto piedalīties vēl kādā posmā.

Andis Grīnbergs, protams, startēs ar pirmo numuru, taču aiz viņa seko sportisti, kuru vārdi komentārus neprasa – Ivars Caune, Jānis Vorobjovs, Aivis Egle, Mārtiņš Būčiņš, Matīss Mežaks, Raimonds Strokšs, Aldis Pīlēns, Mārtiņš Svilis, Viktors Ļebedevs un citi. Tātad faktiski no Latvijas autorallija čempionāta ātrāka desmitnieka iztrūkst vien Ivars Vasaraudzis un abi “LMT rallija komandas piloti” Māris un Andis Neikšāni.

“Rāznā” plāno startēt arī šī gada N3 klases Latvijas čempionāta līderi un pagājušā gada čempioni šajā kategorijā Dans Leščs/Jānis Vīksna ar savu Honda Civic Type-R, tādējādi rallijā Rēzeknes apkaimes ceļos piedalīsies abi šī gada Latvijas čempionāta līderi – Leščs un Vorobjovs.

Komercrallijs “Rāzna 2007”, kas ir pārbaudes posms 2008. gada Latvijas rallija čempionāta etapam, Rēzeknes apkaimē risināsies 27. un 28. jūlijā. Pirmais ātrumposms rallijam sāksies piektdien pl. 19:33, bet otrais – pl. 23:01. Sestdien ātrumposmi sāksies attiecīgi 10:03, 10:24, 12:15, 12:38, 14:24 un 15:25. Sportistiem astoņos ātrumposmos būs jāveic 111,76 kilometru gara trase.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *