Liepājnieki dodas uz Rāznu

Info: Liepājas Rallija Komanda

Trīs Liepājas Rallija Komandas ekipāžas – Mārtiņš Būčiņš/ Renārs Francis, Dans Leščs/ Jānis Vīksna un Viktors Lebedevs šoreiz ar stūrmani Normundu Kokinu šajā nedēļas nogalē startēs rallijā „Rāzna”. Taču, kamēr sportisti iepazīstas ar trasi, Liepājas komanda savā mājas lapā piedāvā aplūkot dažus „onboard” video kadrus no rallija „Kurzeme”.

Rallijs „Rāzna” šogad notiek kā Latvijas čempionāta pārbaudes posms, un tajā startēs trīs Liepājas Rallija Komandas ekipāžas. Būčiņa/ Franča ekipāža uz Latgali dosies ar savā mājas rallijā „Kurzeme 2007″ izcīnītu uzvaru N4 grupā, bet Leščs/ Vīksna – ar trīs uzvarām N3 grupā pēc kārtas Latvijas čempionāta posmos. Viktora Lebedeva pastāvīgo stūrmani Māri Deklaus šajā rallijā aizstās Normunds Kokins, kurš iepriekš ir startējis rallijos kopā ar Agri Upīti.

Rallijs sāksies piektdienas pievakarē Rēzeknē. Lielākā daļa ātrumposmu sportistiem būs veicami sestdien. Kaut arī sacensībās pieteicies ļoti mazs dalībnieku skaits – 27, uz starta izies praktiski visas vadošās Latvijas ekipāžas. Sportistiem tas būs gan labs treniņš ceļos, kādi citur Latvijā nav sastopami – ātri, ar tramplīniem bagāti, vairāk atgādinot pasaules čempionātā Somijā redzētos ceļus.

Kamēr sportisti raksta rallija stenogrammu, Liepājas Rallija Komandas mājas lapā ir iespējams iepazīties ar dažiem onboard video klipiem no aizvadītā rallija „Kurzeme 2007″. Tur var vērot, kā Mārtiņš Būčiņš, klausoties Renāra Franča lasīto stenogrammu, uzrāda fantastisku rezultātu Vecpils ātrumposmā, un kā savai kārtējai uzvarai grupā dodas Dana Lešča/ Jāņa Vīksnas ekipāža. Šie video drīzumā tiks papildināti ar vēl vairākiem interesantiem kadriem ar Liepājas Rallija Komandas ekipāžām darbībā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *