RAMI R-evolution Racing Rāznā starp godalgotajiem

Info: RAMI R-evolution Racing|
Foto: Aigars Laurinovičs www.alphoto.info

Veiksmīgi noslēdzies rallijs „Rāzna 2007″, kas noteikti daudziem paliks atmiņā kā labi organizēts, pārsteigumiem bagāts un sportisko cīņu pilns rallijs. Šajās divās rallija dienās sportisti sagaidīja viss iespējamais, ko vien rallijā var vēlēties.

Pavisam noteikti visi vienbalsīgi atzīst, ka ātrumposmi ar savu burvību un viltību Latvijā nekur citur nav sastopami. Ceļi ne mirkli neļāva sportistiem atslābināties, jo viena maza kļūda varēja maksāt ļoti dārgi. Rallija pirmā diena sākās ar aptuveni 17 km garu ātrumposmu. Laika apstākļi lutināja gan skatītājus, gan arī sportistus. Pirmais ātrumposms gan pēc rallija organizatoru, gan pēc sportistu teiktā bija pats smagākais un sarežģītākais rallijā Rāzna 2007.„Ja šajā ātrumposmā tiksim līdz finišam, tad rallijs varētu teikt ir nobraukts” ar smaidu atbild Aivis Egle. Pirmās dienas noslēgumā Rēzeknes iedzīvotāji un arī fani no citām pilsētām bija sapulcējušies uz šovu, kurš norisinājās Rēzeknes kartodromā. Kā jau ierasts sportisti devās uz servisa parku, lai aprīkotu savas sporta mašīnas ar atbilstošām riepām, lai varētu veiksmīgi veikt gaidāmo asfalta posmu. Pēc pamatīgām lietus gāzēm tieši pirms posma sākuma, daudzi skatītāji berzēja rokas, jo lietus nozīmēja to, ka gaidāmais šovs uz asfalta šaurajiem līkumiem kļūs vēl interesantāks un skatītājus sagaidīs plašākas sānslīdes un aizraujošas cīņas. Pulkstenis jau ap vienpadsmitiem vakarā un pirmā mašīna trasē. Sportisti krāšņā salūtā pavadīti devās ātrumposmā. Pēc pirmās dienas diviem ātrumposmiem Egle/Aizkalns ekipāža ierindojās 4.vietā absolūti, savukārt ekipāža Mežaks/Francis – 7.vieta absolūti.

Otrā diena – pie debesīm saule un tikai daži mākoņi. Otrās dienas ātrumposmi bija pārcēlušies uz Rāznas ezera apkārtnes ceļiem. Dopi tiešām ar izcilu grants seguma kvalitāti, tramplīniem bagāti un ar daudzām līkumotām kaskādēm. Otrā diena ekipāžai Egle/Aizkalns sākās veiksmīgi. Visu dienu ekipāžas sniegums bija stabils un ar pietiekami augstu rezultātu, lai rallija finišā izcīnītu 3.vietu N4 klases ieskaitē.„Rallijs labs. Labi organizēts un ar lieliskiem ātrumposmiem, kas ļāva mums gūt labu pieredzi šāda veida konfigurācijas ceļos. Noteikti vēl jāpiestrādā pie stenogrammas, jo pie tik liela ātruma ir lietas, ko vajag uzlabot. Uzskatu, ka galvenais mērķis ir sasniegts un rezultāts arī labs pēc šādas sarežģītas gonkas. Paldies visiem, kas bija atbraukuši mūs atbalstīt” tā pēc rallija Aivis Egle.

Ekipāža Mežaks/Francis visu rallija otro dienu turēja savu tempu, kas rezultātā ļāva sasniegt 7. vietu absolūti un 5.vietu N4 grupā, tikai par nieka 0.2 sekundēm atpaliekot no ekipāžas Pīlēns/Mežaks (Subaru Impreza).

Rallija organizatoriem nākamo gadu iesakām servisa parku iekārtot tuvāk esošajiem ātrumposmiem, jo garie pārbraucieni tomēr bija pārāk nogurdinoši.

Nākamais LRČ posms, kur piedalīsies visas trīs RAMI R-evolution Racing ekipāžas, rallijs „Aukstaitija 2007″ Lietuva.

Komandu atbalsta: Ramirent, Ramiteh, Lattelecom grupas uzņēmums Lattelecom Technology (iepriekš – MicroLink Latvia), TietoEnator, Telia Latvija, DnB Nord Līzings, PIRELLI (Latakko) u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *