RAMI R-evolution racing cīņa līdz pēdējam metram

Info: RAMI R-evolution racing
Foto: RAMI R-evolution racing

16. un 17. februārī tika aizvadīts pirmais šīs sezonas LRČ posms – rallijs SARMA 2008. , RAMI R-evolution racing uz Gulbeni bija devušies divu ekipāžu sastāvā – Egle/Jerums (Mitsubishi EVO 9 N4) un Dambis/Jansons (Ford Fiesta 2WD+).

Šoreiz SARMA 2008 neierastā veidolā, jo kupenas tā arī ceļa malās neuzradās un rallija trase bija pārvērtusies par sasalušas grants posmu bez sniega. Rallija pirmā diena: termometra stabiņš noslīdēja līdz -8 grādiem, kas daudziem uzlaboja noskaņojumu – LRČ pirmais posms varēja sākties tik ļoti gaidītos ziemas apstākļos. RAMI R-evolution racing jaunizveidotā ekipāža Egle/Jerums par pārsteigumu daudziem sasniedza necerēti augstu rezultātu, jau no pirmajiem ātrumposmiem iesaistoties cīņā par vietu trijniekā.

Aivis Egle: „Rallija pirmos metrus uzsākām mazliet piesardzīgi, jo īstos kaujas apstākļos ar Mārtiņu nebijām braukuši. Finišējot pirmo ātrumposmu pašiem par izbrīnu uzrādījām augstu rezultātu. Ar katru kilometru kļuvām par sevi pārliecinātāki un noņemot startā uzkrāto stresu katrs ātrumposms ļāva mums braukt aizvien ātrāk.

Pirmo dienu Egle/Jerums noslēdza absolūti ierindojoties otrajā vietā, apsteidzot 2007.gada N4 čempionu ekipāžu Vorobjovs/Ervalds par 6,67 sekundēm.

Otrā diena solījās būt jau par dažiem grādiem siltāka un bija sagaidāmi nokrišņi. RAMI R-evolution racing ekipāža Egle/Jerums, dodoties uz otrās dienas pirmo ātrumposmu apzinājās, ka atlikušajos kilometros gaidāma sīva cīņa par otro vietu N4 grupā. Otrās dienas ātrumposmos cīņa starp Aivi un Jāni izvērtās kā izrāde divos cēlienos. Pirmais cēliens – Vorobjovs ar katru ātrumposmu pietuvojās Aivim pa sekundei un pirms otrā apļa, starpība tika sadeldēta līdz 2.4 sekundēm. Otrais cēliens – RAMI R-evolution racing ekipāža Egle/Jerums (Mitsubishi EVO9), dodoties uz otro apli, nemaz negrasījās padoties un rallija finišā tika izcīnīta skaista uzvara par sekundēm, rezultātā absolūti tika izcīnīta otrā vieta absolūti un vērtīgi punkti N4 ieskaitē, apsteidzot Vorobjovu/Ervaldu par nieka 1,68 sekundēm.

Aivis Egle: „Otrā diena bija īstens pārbaudījums gan man, gan arī Mārtiņam. Neviltots prieks un sajūsma par paveikto valdīja mums abiem finišā, jo pirmajā rallijā esam pārsnieguši visas iespējamās prognozes. Protams, sasniegt šādu rezultātu palīdzēja mājās padarītais, jo, gatavojoties šim rallijam, esam veikuši daudzus treniņus. Noteikti turpināsim aktīvi trenēties, lai gaidāmajos rallijos būtu visātrākā ekipāža J.”

Komandas atbalstītāji: Ramirent, Ramiteh, Tieto Enator, Rīgas Centrālais Termināls, Prospeed, Jelgavas Būvniecības sistēmas u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *