Normunds Rutulis vadīs LMT Latvijas rallija čempionāta apskatu LTV7

Info: Viesturs Saukāns,LAF Preses dienesta vadītājs
Foto: Jānis Asaris

Jau šonedēļ LTV7 ēterā skatītāju vērtēšanai tiks nodots jauns raidījums – rallija apskats, kas izklaidējošā stilā vēstīs par norisēm „LMT Latvijas rallija čempionātā”. Raidījuma vadītāja lomā iejutīsies populārais dziedātājs Normunds Rutulis, kurš visas sezonas garumā centīsies izzināt rallija noslēpumus un pastāstīt par tiem arī skatītājiem.

„Rallija apskats iecerēts ne tikai kā kārtējā posma reportāža, bet arī kā izglītojošs raidījums par populārāko autosporta disciplīnu,” saka „Studio 3B” režisors Roberts Jansons. „Tā pirmajā pārraidē rallists Artis Štrauss izrādīs savas jaunās sporta automašīnas salonu un pastāstīs, kam domāti kloķīši un podziņas tajā. Savukārt tehniskais komisārs Ģirts Auziņš stāstīs, ko dara tehniskais komisārs un, kā tiek pārbaudītas sporta automašīnas.”

Rallija apskats dosies arī nelielā ceļojumā ar trīspadsmitkārtējo Latvijas čempionu Ivaru Cauni, un lūgs viņam pabraukt ar pavisam oriģinālu transportlīdzekli. Protams, netiks aizmirsts parādīt sportiskās cīņas trasē, kas rallijā „Sarma” bija ļoti sīvas.

Čempionāta pirmā posma rallija „Sarma 2008″ apskats LTV7 ēterā būs skatāms trešdien, plkst. 23:15. Raidījuma ģenerālsponsors – SIA „Latvijas Mobilais Telefons”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *