Parex Līzings Rally Team startēs Põlva Rally 2008

Info: Parex Līzings Rally Team
Foto: Fotaģentūra “4rati”

Pēc ziņu saņemšanas par rallija posma atcelšanu Lietuvā, Parex Līzings Rally Team pieteikušies startam Igaunijas čempionāta rallija posmā Põlva Rally 2008.

„Izskatās, ka līdz Talsu rallijam maijā vairs nekādas sacensības Latvijas čempionātā nebūs, tā kā jāizmanto izdevība patestēt mašīnu un „paspēlēt igauņiem uz nerviem”. Pie kam igauņu kolēģi, kas bija atbraukuši uz Sarmu apgalvoja, ka pie viņiem esot sniegs un īsta ziema, tā kā šīm sacīkstēm vajadzētu būt interesantām,” par gaidāmajām sacensībām stāsta Ivars Caune.

Uz īstu ziemas rallija posmu Igaunijā cer arī Mārtiņš Būčiņs un Renārs Francis, kuri ir salabojuši mašīnas turbīnas defektu, kuras dēļ ekipāža izstājās rallijā Gulbenē, jau ceturtdienas vakarā ekipāža dosies uz Igauniju. „Protams, žēl, ka nenotiek viens Latvijas Rallija čempionāta posms, un nav iespēja cīnīties par punktiem. Lietuvai bijām jau pilnībā sagatavojušies, un šī posma atcelšana ir vilšanās, bet nu, ja sniega nav, tad no sacensībām nav nekāda prieka ne braucējiem, ne skatītājiem,” Mārtiņš Būčiņš.

Pagājušajā nedēļas nogalē Gulbenē norisinājās „LMT Latvijas rallija čempionāta” pirmais posms rallijs „Sarma 2008″.

Ivars Caune/Vladimirs Barinovs ierindojās 4.vietā N4 klasē. Trešā posma sākumā Mārtiņa Būčiņa/Renāra Franča ekipāža atradās 3.vietā, no 1.vietas atpaliekot mazāk nekā 5 sekundes. Diemžēl turbīnas defekta dēļ Būčiņš bija spiests izstāties pēc 3. posma.

Caune pēc sacensībām atzina, ka cīņa esot bijusi saspringta: „Mēs gan tā rezervēti un mierīgi sākām. Mašīna ir jauna un vajadzēja to izmēģināt. Domāju, ka priekš pirmā posma rezultāti ir pietiekoši labi, Nedaudz iegāza tas, ka pārsitām riteni un 9 km braucām ar vibrējošu riteni.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *