RAMI R-evolution Racing ar mērķi uzvarēt

Info: RAMI R-evolution Racing

Kad Latvijas Rallija Čempionāts jau pamazām noslēdzas 2007.gada sezonā, ir pienācis laiks doties uz Lietuvu, kur „AUKŠTAITIJA 2007″ rallijs būs arī Latvijas Rallija Čempionāta ieskaites posms, tāpēc uz Lietuvas ātrumposmu ceļiem redzēsim arī pašmāju sportistus, kuri noteikti cīnīsies par ieskaites punktiem. Visu sarežģī tas, kad šim rallijam ir pieteikušās arī Lietuvas rallija ātrākās ekipāžas, kas pavisam noteikti iesaistīsies cīņā par uzvaru rallijā.

Starp Latvijas spēcīgākajām rallija ekipāžām AUKŠTAITIJAS rallijā piedalīsies visas trīs RAMI R-evolution Racing ekipāžas. Egle/Aizkalns, kuri joprojām saglabā iespēju būt par N4 grupas čempioniem 2007.gada sezonā. Mežaks/Francis, kur noteikti oficiāli varam paziņot, ka diemžēl Arni Roni nopietnu veselības problēmu dēļ, sēžam blakus Matīsam Mežakam šogad rallijos neredzēsim. Uz starta stāsies arī komandas trešā ekipāža Priednieks/Kirkovalds.

Laiku starp rallijiem ekipāžas ir izmantojušas visnotaļ efektīvi, jo ir aizvadītas vairākas treniņu sesijas. Egle/Aizkalns veica pamatīgus treniņus gan pa asfalta seguma, gan arī pa grants seguma ceļiem. Noteikti jāpiemin tas, ka otrais bija Lattelecom uzņēmuma organizēta vizināšanās, kur Aivis intensīvā braukšanas treniņa režīmā veica aptuveni 120km. Ekipāžas mērķis šim rallijam ir galvenokārt būt ātrākiem par ekipāžām Vorobjovs/Ervalds un Neikšāns/Dzirkals. Ja izdosies mērķi sasniegt rallija finišā, ekipāža Egle/Aizkalns parūpēsies par pamatīgu intrigu pirms rallija Latvija 2007, kurš norisināsies šī gada Oktobra sākumā.

Ekipāža Priednieks/Kirkovalds arī ir aizvadījuši treniņu sesiju, kas gaidāmajās sacīkstēs ļaus stabili un ātri braukt. Ekipāžas mērķis gaidāmajam rallijam būs iegūt ieskaites punktus A+ klasē, lai labāk nostiprinātu savu otro pozīciju sezonas kopvērtējumā.

Rallijs patiešām gaidāms interesants un aizraujošām cīņām bagāts. RAMI R-evolution Racing izsaka pateicību par atbalstu visiem komandas un ekipāžu sponsoriem, kas ir bijuši nelokāmi un pārliecināti par katras ekipāžas sniegumu un rezultātiem Latvijas Rallija Čempionāta posmos.

Komandu atbalsta: Ramirent, Ramiteh, Lattelecom grupas uzņēmums Lattelecom Technology (iepriekš – MicroLink Latvia), TietoEnator, Telia Latvija, DnB Nord Līzings, PIRELLI (Latakko) u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *