Rallijam ‘Cēsis’ reģistrējušās jau vairāk par 60 ekipāžām

Foto: Dace Janova, 4rati.lv

Jau pavisam drīz, 4. un 5. augustā, skatītājiem būs iespēja baudīt ātrumu un augsto precizitāti, ko Cēsu apkaimes ceļos demonstrēs rallija ekipāžas, kas sacentīsies par titulētajām vietām rallijā “Cēsis 2023”. Gaidāmajām sacensībām reģistrējusies jau 61 ekipāža no deviņām valstīm.

“Cēsis” vienmēr bijis leģendārs posms, kā arī iecienīts gan Latvijas, gan ārvalstu rallija braucēju vidū, jo izceļas ar skaistiem, plūstošiem ceļiem, lielu ātrumu un dinamiku, kas prasa gana daudz meistarības. Šogad pašmāju braucējiem konkurenci sastādīs un dalībnieku sarakstu kuplinās ekipāžas no Lietuvas, Igaunijas un, iespējams, Somijas, jo vienlaicīgi ar ralliju “Cēsis 2023” norisināsies arī Baltijas jūras valstu rallija čempionāta trešais posms.

Rallijā “Cēsis 2023” rezultāti tiks izcīnīti sekojošās ieskaitēs: Latvijas rallija čempionāta un kausa ieskaitē, Baltijas jūras valstu rallija čempionātā, Latvijas rallija kausa ieskaitē “Historic” un Latvijas rallijsprinta kausa ieskaitē.

Reģistrētās ekipāžas >>

Skatītāji rallija “Cēsis 2023” ieejas biļetes var iegādāties vietnē “bezrindas.lv”. Biļeti pret derīgu aproci būs iespējams apmainīt organizatora noteiktajos punktos.

Plašāka informācija par rallija “Cēsis 2023” norisi, kā arī citiem jaunumiem sekos sociālo tīklu kontos: www.facebook.com/RallyCesis/ un www.instagram.com/rallycesis/.

Informāciju sagatavoja:
Krista Blūma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *