Matīss Mežaks ar ‘Škoda Fabia Rally2’ gatavosies startam WRC

Autosporta vecmeistars Matīss Mežaks kopā ar stūrmani Arni Roni piedalīsies drīzumā gaidāmajā rallijā “Cēsis”, sacensībās piedaloties ar jaudīgo “Škoda Fabia Rally2” automašīnu.

Mežakam šis būs pirmais solis, lai sagatavotos nākamgad Latvijā notiekošajam pasaules rallija čempionāta posmam. Ja sportists secinās, ka var pabraukt gana ātri, mērķis ir turpināt iesākto un rast iespēju piedalīties Latvijas WRC sacensībās 2024. gadā.

“Pie visa šī, ar savu neatlaidību un mērķtiecību, ir vainīgs Raimonds Strokšs un “RA Events”,” stāsta Matīss Mežaks. “Uzzinot, ka 2024. gadā Latvijā notiks WRC posms, abi ar stūrmani Arni Roni nolēmām, ka jāmēģina realizēt arī mūsu neizsapņotais sapnis – dalība WRC. Rallijs “Cēsis” ir pirmais pārbaudes solis, pirmkārt, pašiem sev – vai mēs vēl mākam pabraukt ātri ar pilnpiedziņas auto, jo nemāku piedalīties tikai piedalīšanās pēc – ja braucu, tad vismaz tā, lai pašiem nav kauns! Ja atbilde būs “JĀ!”, tad būs jāpieliek pamatīgas pūles, lai atrastu domubiedrus un atbalstītājus, lai šo visu ambiciozo mērķi nofinansētu, bet par to vēlāk.”

Mežaka/Roņa ekipāža pēdējo reizi kopā startēja pērn tieši rallijā “Cēsis”, kad ar BMW automašīnu izcīnīja uzvaru savā klasē. 2003. un 2005. gadā sportisti ar “Ford Escort WRC” uzvarēja rallija “Cēsis” absolūtajā ieskaitē.

“Rallijā “Cēsis” brauksim ar SRT komandas “Škoda Fabia Rally2″ auto,” stāsta pieredzējušais pilots. “Plāns ir šo ralliju uztvert kā testus un atrast kopīgu valodu ar auto un “Sports Racing Technologies” komandu.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *