Rallija Kurzeme 2007 gaidās!

Info, Foto: RAMI R-evolution Racing

Rallijs „Kurzeme 2007″ norisināsies piektdien un sestdien – 13. un 14. jūlijā. Piektdien rallijs tiks atklāts ar īsu un interesantu ātrumposmu pašā Liepājas centrā, kur 1,74 kilometros tiks noteikti jau pirmie favorīti, kas iespējams cīnīsies par uzvaru šajā rallijā. Kopsummā rallijā „Kurzeme 2007″ būs astoņi ātrumposmi, kur kopējā distance sasniegs 127.03 kilometri. Sportistiem būs jāpieveic jau labi pazīstamais Vecpils dops pirmajā dienā un otrās dienas Kuldīgas rajona ātrumposmi. Arī visas trīs RAMI R-evolution Racing ekipāžas startēs šajā Kurzemes sacīkstēs.

Iepriekšējos gados RAMI R-evolution Racing komandai šis rallijs ir bijis raibs – piedzīvotas gan uzvaras, gan rūgtas izstāšanās. Šogad revolucionāri ir apņēmības pilni, jo mērķis visām trim ekipāžām ir būt finišā un cīnīties par godalgotajām vietām, lai iegūtu vērtīgus punktus, kas ļoti noderēs Latvijas rallija sezonas noslēgumā. Kā zināms saskaņā ar LRČ nolikumu sportistu sezonas kopvērtējumā netiks ņemts vērā rallijs, kurš attiecīgi ir bijis pats sliktākais, tas nozīmē to, ka Egle/Aizkalns joprojām saglabā labas izredzes izcīnīt augstu vietu un būt starp godalgotajiem sezonas noslēgumā.

Rallijs „Cēsis 2007″ jau aiz muguras un ekipāža Egle/Aizkalns ir gatavi cīņai par uzvaru gaidāmajā rallijā, jo sportisti nemēdz atskatīties, bet tieši pretēji – optimistiski raudzīties uz priekšu un cīnīties par uzvaru katrā rallijā. Rallijam „Kurzeme 2007″ Egle/Aizkalns ir pilnībā atjaunojusi Mitsubishi EVO 9, kas noteikti palīdzēs sasniegt ambiciozos mērķus.

RAMI R-evolution Racing otrā ekipāža Mežaks/Ronis pēc stabilā snieguma rallijā „Cēsis 2007″ centīsies vēl mērķtiecīgāk virzīties augšup pa rezultātu tabulu, lai priecētu savus līdzjutējus, kā arī uzlabotu savas pozīcijas čempionāta N4 grupas kopvērtējumā.

Savukārt, trešā ekipāža Priednieks/Kirkovalds ir novērsuši Mitsubishi EVO 7 tehniskās problēmas un mēģinās rallijā „Kurzeme 2007″ turpināt atraktīvi un ātri braukt. Arī šī ekipāža saglabā labas iespējas izcīnīt kārtējos punktus.

Komandu atbalsta: Ramirent, Ramiteh, Lattelecom grupas uzņēmums Lattelecom Technology (iepriekš – MicroLink Latvia), TietoEnator, Telia Latvija, DnB Nord Līzings, PIRELLI (Latakko) u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *