Plangi pēc 7000 EUR balvas iegūšanas plāno startēt Azoru salās

Latvijas komandas ASRT braucējs Sīms Plangi, kurš par izcīnīto otro vietu “Rally Liepāja” sacensībās ticis pie prāvas naudas balvas, šobrīd domā par startēšanu Eiropas čempionāta posmā Azoru salās.

Jau vēstījām, ka Mārtiņa Sviļa ekipāža par izcīnītu ceturto vietu tika pie 3000 EUR lielas balvas, kamēr 22 gadus vecais igaunis Plangi ar stūrmani tikuši pie 7000 EUR. Kopumā “Rally Liepāja” naudas balvas privāto komandu braucējiem, kas nesaņem rūpnīcu atbalstu, sastādīja 20 000 EUR.

Plangi atzīst, ka šī nauda varētu ļaut paplašināt 2015. gada sacensību programmu un šobrīd tiek apsvērta doma par startēšanu jūnijā notiekošajā Azoru salu rallijā, kas arī ir viens no Eiropas čempionāta posmiem. Tur Plangi plāno izmantot to pašu “Mitsubishi Lancer Evo X”, ar ko tika gūta otrā vieta Latvijas posmā.

“Šogad esam plānojuši daļēju sezonu Eiropas čempionātā un šie 7000 eiro, protams, ļoti palīdzēs,” stāsta Plangi. “Tā nenosegs visu, tomēr lielāko daļu no rallijam paredzētā budžeta. Esmu tiešām pateicīgs par to.”

Plangi stāsta, ka brauks gan Igaunijas posmā, gan, iespējams, vēl kādā rallijā: “Šobrīd domājam par Portugāles posmu, bet noteikti mūs varēsiet redzēt sacensībās Igaunijā. “Evo X” šajos ceļos būs tik ātrs, ka, iespējams, pat varēsim izaicināt pašu Kreigu Brīnu!”

Atgādinām, ka “Rally Liepāja” uzvarēja īru braucējs Kreigs Brīns, kurš startēja ar R5 klases “Peugeot 208 T16”.

Teksts: 4rati.lv
Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *