Lukjaņuks uzvar Maskavā, SRT pilots N.Grjazins pirmais savā klasē

Ar Alekseja Lukjaņuka uzvaru noslēgušās ikgadējās rallija sacensības “Rally Masters Show”, kas norisinās Maskavā. Otro vietu ieguva Latvijas komandas SRT pārstāvis Nikolajs Grjazins, kuram uzvara savā klasē.

Sacensību ietvaros norisinājās astoņi ātrumposmi un Lukjaņuks bija ātrākais tajos visos, finišā tuvāko sekotāju uzveicot par 50 sekundēm. Krievu pilots šajās sacensībās pārstāvēja “Uspenskiy Rally Tecnica” komandu, startējot ar N4 klasei atbilstošu “Subaru Impreza WRX STI 2015” rallija automobili.

Startējot ar priekšpiedziņas “Peugeot 208 R2”, augsto otro vietu absolūtajā ieskaitē guva Latvijas rallija čempionāta dalībnieks Nikolajs Grjazins. SRT komandas pilots finišēja 50.5 sekundes aiz Lukjaņuka, bet savu tuvāko sekotāju Pjotru Borodinu no Kazahstānas uzveica par 19.9 sekundēm. Grjazinam turklāt uzvara R2 klasē.

No 44 startējušajām ekipāžām finišu sasniedza 31, bet pirmajā desmitniekā iekļuva arī Latvijas komandas “Prospeed” pilots Sergejs Remeņņiks (“Mitsubishi Lancer Evo VIII”), kuram septītā vieta, kā arī ASRT braucējs Pjotrs Turkins (“Citroen DS3 R3”), kurš finišā astotais.

ASRT braucējs Mārtiņš Ķenavs tikmēr izstājās pēc sešiem veiktiem ātrumposmiem, transmisijas problēmu dēļ.

“Rally Masters Show 2015” pilni rezultāti >>

Teksts: 4rati.lv
Foto: Dace Janova (4rati.lv)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *