Kubicam problēmas ar komandu, jāatceļ dalība Argentīnas rallijā

Poļu autosportists Roberts Kubica un viņa komanda “RK World Rally Team” nepiedalīsies šonedēļ gaidāmajā pasaules rallija čempionāta posmā Argentīnā.

“Šis ir ļoti sarežģīts lēmums,” skaidro Kubica. “Mēs bijām plānojuši startēt Argentīnā, taču, lai gan daļa no komandas, arī auto, jau atrodas tur, bija nepieciešams šo posmu izlaist.”

Kubica savu komandu izveidoja tikai īsi pirms šī gada pirmā pasaules čempionāta posma, Montekarlo rallija. Šobrīd sportists saprot, ka komandas darbībā jāveic būtiski uzlabojumi, lai varētu gūt labākus rezultātus nākotnē. Tas arī bijis galvenais iemesls, kāpēc izlemts nestartēt Argentīnas rallijā.

“Startēt pasaules rallija čempionātā -tas ir īsts izaicinājums,” viņš saka. “Lai gan pirmo trīs posmu laikā uzvarēju sešos ātrumposmos, mums ir jābūt reālistiem un jāuzlabo komandas sniegums daudzās jomās. Plānojam atgriezties uz Portugāles ralliju, jau ar jaunu struktūru, kas tiks sistemātiski uzlabota. Es vēlos lūgt visus savus fanus būt saprotošiem un vēlos pateikties viņiem visiem par atbalstu.”

“RK World Rally Team” apkalpo itāļu speciālisti no kompānijas “A-Style”. Startējot ar “Ford Fiesta RS WRC” automašīnu, pirmajos trīs posmos šogad Kubica punktus nav spējis gūt, lai gan dažbrīd spējis parādīt ļoti labu ātrumu, kas mijās ar daudzām kļūdām.

Argentīnas posmā līdz ar to gatavojas iziet 13 ekipāžas, kuru rīcībā būs WRC tehnika. Savukārt WRC2 čempionāta ieskaitē sacentīsies desmit mašīnas.

Argentīnas rallija dalībnieki >>

Ceturtdien pasaules čempionāta ceturtā posma ietvaros gaidāms pirmais superspeciālais ātrumposms, bet galvenās cīņas notiks piektdien, sestdien un svētdien.

Ātrumposmu programma >>

Teksts: 4rati.lv
Foto: wrc.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *