LMT Latvijas rallija čempionāta Vasaras kausā kartingā uzvar LMT Rallija komanda

Info: Viesturs Saukāns
Foto: Fotoaģentūra “4rati”

Fotoaģentūras “4rati” foto no sacensībām.

Draudzīgā, taču principiālā cīņā piektdien, 5. septembrī sporta kompleksā „333″ aizvadīta „LMT” Latvijas rallija čempionāta Vasaras kausa izcīņa kartingā. Sacīkstē, kurā tikās labākās Latvijas autorallija čempionāta komandas, Latvijas Automobiļu federācijas un žurnālistu komandas, labākā izrādījās „LMT Rallija komanda”.

„LMT Rallija komandas” sastāvā startēja brāļi Māris un Andis Neikšāni, Pēteris Dzirkals un Mārtiņš Dzenītis. Vienība uzvarēja pārliecinoši, otrās vietas ieguvējus „Liepājas Rallija komandas” sportistus apsteidzot par apli. Trešajā vietā, tikai 11 sekundes aiz otrās pozīcijas, ierindojās „RAMI R-evolution” vienība. Nākamajās pozīcijās „Talsu Rallija komanda”, „Bensons Honda Racing”, „AutoStils Rallija komanda” un citas.

„LMT” Latvijas rallija čempionāta Vasaras kausā komandas cīnījās 51+1 apli garā sacīkstē, trasē pavadot aptuveni 50 minūtes. Brauciena laikā komandām, kurās bija 4 līdz 5 dalībnieki, bija jāveic vismaz trīs braucēju maiņas, bet katram no komandas dalībniekiem bija jāveic vismaz desmit apļi. Sacīkste no tiesnešu puses tika atzīta par korektu un tika aizvadīta bez nopietniem incidentiem!

Tā kā „LMT” Latvijas autorallija čempionātā starp sezonas ceturto posmu ralliju „Kurzeme 2008″ un gaidāmo noslēguma sacīksti „Parex Rallijs Latvija” bija pamatīga pauze, šī bija lieliska Latvijas autorallija braucēju, komandu, līdzjutēju, rīkotāju un atbalstītāju tikšanās.

„LMT” Latvijas rallija čempionāta pēdējais posms „Parex Rallijs Latvija” notiks 4. un 5. oktobrī Rīgas apkārtnē un Madonas un Cēsu rajonu ceļos. Šajā sacīkstē noskaidrosies gan N4, gan N3 Latvijas čempioni, kā arī 2WD+ klases Latvijas kausa ieguvēji. Nav šaubu, ka līdz ar piesaistītajiem ārvalstu sportistiem šī būs viena no interesantākajām rallija sacensībām Latvijā.

„LMT” Latvijas rallija čempionāta Vasaras kausa izcīņa kartingā
1. „LMT Rallija komanda” 52 apļi (49:55,874)
2. „Liepājas Rallija komanda” 51 aplis
3. „RAMI R-evolution Racing” 51 aplis
4. „Talsu Rallija komanda” 51 aplis
5. „Bensons Honda Racing” 50 apļi
6. „AutoStils Rallija komanda” 50 apļi
7. Prese-2 50 apļi
8. Prese-1 50 apļi
9. „Parex Līzings Rallija komanda” 49
10. Latvijas Automobiļu federācija 47

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *