RAMI R-evolution Racing ekipāža dodas uz Somiju

Info: RAMI R-evolution Racing

Lai saglabātu sportisko formu un gūtu augstvērtīgu pieredzi pirms pēdējā Latvijas Rallija Čempionāta posma, RAMI R-evolution Racing ekipāža Egle/Jerums (Mitsubishi EVO9 N4) 29.-30.augustā piedalīsies Somijas Rallija Čempionāta priekšpēdējā posmā „SM Uusikaupunkiralli 2008″.

Pavisam šim posmam pieteikušās 103 ekipāžas, no kurām 7 WRC un 22 N4 grupas automašīnas. Paredzams, ka konkurence būs ļoti sīva un posmā startēs vieni no ātrākajiem somu braucējiem.

Rallija „SM Uusikaupunki 2008″ ceļu konfigurācija ir līdzīga kā rallija „Rāzna” ātrumposmi: tie ir, šauri, viltīgi, nepārredzami un tramplīniem bagāti ceļu posmi 83km garumā.

Aivis Egle: „Esam priecīgi par to, ka mums ir tāda iespēja gūt braukšanas pieredzi kādā no Somija rallijiem. Mērķis, dodoties uz šo ralliju, mūsu ekipāžai viennozīmīgi ir treniņš. Rallijs gaidāms reizē grūts un interesants, jo visi posmi jāveic vienas dienas laikā. Protams, mums kā Latvijas pārstāvjiem šajā sacīkstē būs lietderīgi salīdzināt rezultātus un prasmes ar vietējiem rallija speciālistiem. Paldies mūsu atbalstītājiem par doto iespēju.”

Sīkāka informācija par ralliju „SM Uusikaupunki” 2008 atrodama: http://www.tms.fi/ukiralli/2008/

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *