Līdz titulam – viens rallijs

Info: Bensons Honda Racing

Šīs nedēļas nogalē risināsies pēdējais LMT Latvijas rallija čempionāta posms, „Parex Rallijs Latvija”, kurā „Bensons Honda Racing” komanda gatavojas aizstāvēt savu līderu godu gan komandu vērtējumā, gan 2WD+ klasē un nav atmetusi cerības ar augstu rezultātu pabeigt šo sezonu arī N3 klasē.

Izmaiņām, kas skārušas „Bensons Auto” darbību, nav atstājušas iespaidu uz „Bensons Honda Racing” rallija komandu, un nevienu brīdi nav pieļauta iespēja izstāties no šāgada rallija čempionāta.

„Mēs noteikti piedalīsimies pēdējā LMT Latvijas rallija čempionāta posmā!” uzsver „Bensonu Sporta kluba” prezidents Māris Bensons. „Kā mēs attiecamies pret klientiem, darbiniekiem, tāpat arī pret sportistiem. Mūsu atbildība sportistu, viņu sponsoru, ģimenes un fanu priekšā ir lielāka par vilšanās sajūtu pēc līguma pārtraukšanas ar „Honda”.”

Komandu ieskaitē „Bensons Honda Racing” atrodas pirmajā vietā, par 13 punktiem apsteidzot tuvākos sekotājus, un izredzes izcīnīt Latvijas čempionu titulu šai ieskaitē ir pat ļoti reālas, zinot mūsu komandas ekipāžu iespējas.

Latvijas kausa izcīņas 2WD+ klasē Artim Štrausam/Raimondam Tihonovam „Parex Rallijā Latvija” būs vislielākā konkurence šogad – pieteikušās 20 ekipāžas. Ņemot vērā „Bensons Honda Racing” braucēju tehniku un pieredzi, augsts rezultāts viņiem ir pilnībā sasniedzams. Lai kļūtu par Latvijas kausa ieguvējiem 2WD+ klasē, Artim un Raimondam pat pietiktu ar otro vietu šai rallijā.

„Šoreiz mūsu uzdevums psiholoģiski ir pat grūtāks, jo svarīgāka ir nevis uzvara klases ieskaitē, bet gan kopvērtējumā un komandu ieskaitē – lai kļūtu par Latvijas kausa ieguvējiem, mums ir jāfinišē augstākā pozīcijā par Viesturu Tilgasu/Modri Žeimutu,” saka Artis Štrauss. „Taču tai pašā laikā mums ir jāizcīna arī pēc iespējas augstāka vieta vientilta piedziņas automašīnu klasē, lai palīdzētu komandai kļūt par Latvijas čempioni. Nebrauksim lēni, bet stabili un pārdomāti, jo – labāk medaļa kaklā nekā mašīna grāvī!”

Grūtāks uzdevums ir liepājniekiem Danam Leščam/Jānim Vīksnam – viņiem Latvijas čempionu titula iegūšanai nepieciešama ne tikai uzvara N3 klasē, bet arī krietna deva veiksmes, jo no klases līderiem Ulda Brieža/Monvīda Austruma viņi atpaliek par septiņiem punktiem. „Parex Rallijam Latvija” N3 klasē pieteikušās 12 ekipāžas gan no Latvijas, gan Krievijas, Lielbritānijas, Lietuvas un Zviedrijas, kas ir šogad kuplākais un starptautiskākais dalībnieku skaits.

„Forši, ka daudz konkurentu, bet pārējais – Dieva rokās. Mašīna ir lieliskā kārtībā, tā kā atliek tikai braukt!” Dans Leščs par šo ralliju un savām izredzēm ir lakonisks. „Esam sagatavojušies, cik labi varējām – aizvadījām ļoti labus treniņus, kuros sportiskā režīmā nobraucām ap 120 km. Biju tiešām noguris pēc tiem, bet vērtīgi – pieslīpējām piemirsto, jo pēc rallija „Kurzeme” bija diezgan ilga pauze.”

„Parex Rallijs Latvija” risināsies 4. un 5. oktobrī. Sestdien, 4. oktobrī pirmie seši ātrumposmi notiks Jūrmalā – Majoros un Jaunķemeru parkā. Rallija starts pl. 12.30, pirmā ātrumposma starts pl. 13.45. Svētdien, 5. oktobrī, rallijs pārcelsies uz Madonas rajonu, pirmā ātrumposma starts pl. 11.10.

„Bensons Honda Racing” rallija komandu 2008. gada sezonā atbalsta ģenerālsponsori „Hansa Līzings” un „BTA apdrošināšana”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *